Wpis z mikrobloga

Kurde brzmi to wszystko aż zbyt pięknie, żeby było prawdziwe...
Nawet z serwisów informacyjnych ma zniknąć propaganda, obecnie powstają "centralnie" dla wszystkich rozgłośni.

Według naszych rozmówców Kuba Strzyczkowski miał dostać zapewnienie autonomii w sprawie m.in. serwisów Trójki, których nie będzie już przygotowywać Informacyjna Agencja Radiowa. Na czym polegać ma autonomia? - Decyzje dotyczące doboru tematów, dźwięków, gości będą zapadały na Myśliwieckiej. Na Myśliwieckiej będą powstawać serwisy informacyjne - odpowiada Strzyczkowski


Za: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/trojka-afera-lista-przebojow-nowy-dyrektor-zapowiada-powrot/jgjkj72

#trojka
  • 4
@AdrianJ: a po wyborach to się zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ps. nie zapominajmy, że czabański i kamińska dalej u sterów
ps.2 serio myślę, że to zagrywka pisu na złagodzenie i pokazanie, że co złego to nie my
ps.3 a Kuba będzie tylko narzędziem w ich rękach
#ps4 ostatnio się trochę zreflektował ale pamiętam parę jego audycji w których bardzo wyraźnie dał znać o swoich propisowskich poglądach
@acidd: No myślę, że warunkiem powrotu większości dziennikarzy będzie odejście radiowej modliszki, czyli Kamińskiej. Czabański nie do ruszenia - jest za wysoko.
Dodatkowo myślę, że i tak nie wiemy wszystkiego i coż musiało się stać dodatkowo, że Niedźwiecki w ogole rozważa powrót.

A co do Za, a nawet przeciw to w ostatnich latach mniej słuchałem, bo pracbaza a potem odtwarzałem z nagrań tylko odcinki z ciekawymi dla mnie tematami. A same
@AdrianJ: #!$%@? z tego będzie, właśnie głównie przez to jak zaczął prowadzić program, jak zaczął przerywać słuchaczom, dyskutować, kłócić się że wcale tak nie było jak tylko ktoś zaczął najeżdżać na PiS. Za to i za zmianę porannego programu z politykami gdzie wpakowali jakąś sepleniącą mendę i komentatorzy byli nagle tylko z "w sieci" i"gazety polskiej"