Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #motocykle #motocykle125
Drogie Mirki, zaczynam za chwilę przygodę ze 125, wymyśliłem, że pierwszy do objeżdżenia będzie skuter i trafiła się do kupienia Yamacha Skyliner, rocznik 2005, przebieg ok. 16k. Już ją testowałem, zero zadrapań,jechało płynnie, pod tyłkiem luksus. Dacie radę stwierdzić, czy taki model nie zaskoczy czymś niespodziewanym? Nie ukrywam, że w tym wypadku przywiązałem dużą wagę do marki japońskiej, której legenda jest sporo lepsza od kilkuletnich chińskich półproduktów. Z góry dzięki za wszelkie opinie :)
Pobierz Toszeron - #motoryzacja #motocykle #motocykle125
Drogie Mirki, zaczynam za chwilę pr...
źródło: comment_1590500777ER0SyOvE2BnltqxgVfDd0A.jpg
  • 10
@TheBloody:
@muse: Yamaha, tak ...de facto w tej kategorii pojemności większość skuterów jest szybsza od motorów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to mniej ważne, jako świeżak mam zamiar nabrać jakichś umiejętności poruszania się jednośladem i tak jest łatwiej (jak to w automacie). Miałem nadzieję na jakieś opinie o modelu.
generalnie skuter nie ma praktycznie nic wspólnego z jazdą motocyklem, nie polecam tego rozwiązania.


@muse: Do miasta i typowego codziennego "z domy do pracy"? Chyba najlepsza opcja ;). A co masz na myśli, że "nie ma nic wspólnego z jazdą motocyklem"? Że dla skutera fizyka zmienia swoje prawa? :D. Fakt, wielu rzeczy na skuterze się na nauczysz, ale na sam początek, żeby złapać zajawkę i poznać podstawy kierowania jednośladem serio trzeba
@kbm_: No fajnie, ale w przypadku, kiedy ktoś nie posiada uprawnień z którejkolwiek kat. A, albo jeździ wyłącznie po mieście, tudzież po jakichś lokalnych drogach, nadal potrzebuje 300ccm? A co w przypadku, kiedy ktoś po prostu nie musi #!$%@?ć? Taka 125ccm spokojnie te 80-90km/h przelotowej jest w stanie ciągnąć.
Mam wielką, litrową krowę, a do pracy, jeżeli nie chciało mi się kręcić rowerem, te 7km wystarczająco komfortowo robiłem Burgmanem 125, którym