Wpis z mikrobloga

#drony #mavicair #mavicair
Jeśli chodzi o jakość zdjęć w MA2 to chyba nie ma aż taaaaakiej różnicy do MA1. DJI pokazało w reklamie porównanie - zbliżenie i napisali tak: "Mavic Air 2 offers more image details than Mavic Air, which are especially noticeable when you zoom into the image."
no to zrobiłem zoom z zooma tych zdjęć
Oczywiście nie twierdzę że AM1 jest lepszy od MA2, ale jak komuś nie przeszkadza zasięg czy bateria to różnica w cenie nie jest chyba tego warta...
atomic77 - #drony #mavicair #mavicair
Jeśli chodzi o jakość zdjęć w MA2 to chyba nie...

źródło: comment_15905085182krn2iteUet1dUKpvF2sHn.jpg

Pobierz
  • 11
@atomic77: Jako były posiadacz Air 1 śmiało mogę powiedzieć, że zasięg i długość lotu na baterii to jest to co najbardziej przeszkadza w 1. 2 ma dodatkowo 4k w 60 klatkach i większy bitrate. Imo różnica w cenie jest tego warta. Btw, daj link do tych zdjęć, sam bym sobie zobaczył (:
@sm_m: To na pewno jest plus ale mi nigdy zasięgu nie zerwało (ale nie latam dalej niż 500-700m) a baterii mi zwykle wystarcza, czasem ląduję przy 50% bo muszę na górskim szlaku żonę gonić. Na pewno MA2 jest lepszy to się, zgadzam ale dla mnie do zdjęć nie warty tej różnicy jaką bym teraz dostał za MA1 a link tutaj
@atomic77: A no ja głównie filmy, miałem wersję fly more combo a i tak mi brakowało czasu (: No te przykłady co mają na stronie są kiepskie rzeczywiście i nic z nich nie wynika.
Widziałem zdjęcia podobnych obiektów do moich ale nie 1:1 i też nie ma jakiejś super różnicy. Do tego dochodzi bezproblemowe latanie blisko ludzi MA1 od przyszłego roku
Ale nie powiem, MA2 albo M2P kusi.... i w końcu pewnie któregoś będę miał
@horizon42: Wiem, ja nawet nie pamiętam kiedy używałem jpg (pewnie przy Sparku). Porównywałem rzepak w rawach, a te zdjęcia co dałem to po prostu ze strony DJI. Nie mam tu nikogo z Air2 żeby zrobić jakiś sensowny test MA1 i MA2 w tym samym miejscu