Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie, jak wygląda nauka w SGSP, gdzie jest się skoszarowanym jako podchorąży. Mój różowy chce tam startować w tym roku, a po prostu chciałbym się z nią się widywać jak najczęściej. Czy w tygodniu można wychodzić? Jak wygladają weekendy?
#strazpozarna #pytanie #sgsp
  • 8
@Shodan56: na mundurowke? da rade? z opowiadan to na wstepnym poligonie przed studiami podchorazowie zjadali tylko mieso bo nie bylo czasu na caly posilek. W pokojach nie ma lodowek, wiec trzeba zamawiac zarcie. moze to troche przyblizy sposob w jaki traktuja studenta
@Shodan56: To co się działo podczas epidemii to tylko taki przykład, a zapowiadają się mocne roszady w kadrze, pomijając to co się działo przez ostatnie lata. Różowy niech się lepiej rozezna w temacie co się dzieje na uczelni, szczególnie u mundurowych. Obroniłem tam inżyniera i magistra, generalnie polecam, ale przykro patrzeć co się tam teraz dzieje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Shodan56: Jak ma się wysoką średnią z ocen (nie pamietam ile, ale powyżej 4) to była możliwość wyboru danej jednostki, natomiast normalnie tam gdzie skierują tam idziesz. Aktualnie podobno braki kadrowe są na Pomorzu. W innym przypadku mogą pomoc znajomosci. Ale zastanów się Opie czy chcesz ze dupeczka twoja szła do straży. 3,5 roku w szkole w której jakieś 95% to faceci. Z przepustkami to nie jest tak, ze zajęcia i