Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, szukam auta do 15 tyś najlepiej 2005+ macie coś godnego polecenia? Fajnie by było tak 90KM+ i coupé albo coś małego
Rozglądałem się za Oplem Astra H ale nie wiem kompletnie jakiś silnik wybrać bo tam tego milion jest... oglądałem 150km i bardzo przyjemny ale skrzynia biegów podobno pada i w dodatku części drogie strasznie...
#motoryzacja #car
  • 21
@StukilowaRurzowa: Rocznie z 10 tys może jakoś. Fajnie jak będzie małe ale zwinne i dynamiczne dość... dlatego szukam coś z 90km+ bo miałem golfa 1.4 i więcej tego błędu nie chce popełnić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StukilowaRurzowa: weź nie generalizuj. Jak dbasz tak masz, a akurat stan blacharski najłatwiej ocenić nawet amatorowi. W przeciwieństwie do nietrafionych konstrukcji i przypudrowanych śmieci z niemiec.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M1KNG: w tej cenie nie kupisz dobrego ufo, dobrze zadbane hondy z tych lat to 20k+. Sory ale prawda jest taka że blachę można naprawić lub zadbać zawczasu, sprawdzonej konstrukcji z niczego nie ulepisz. Dlatego się cenią. Fakt, diesle są tańsze i trwałe, ale i tak polecam 1.8 benzin.
@kogi: myślę, że benzynowego focusa się znajdzie. trochę ogłoszeń przeglądałam z siostrą jak była jeszcze koncepcja, że na początek kupuje stare auto, wtedy w grę wchodziła albo corolla e12 albo focus i dało się coś kupić. z tym że corolla to z szybkością i zwinnością się raczej nie kojarzy. mułowate to takie.
@M1KNG: fiat grande punto spełni twoje oczekiwania o ile zaakceptujesz wykończenie wnętrza na poziomie samochodu zabawki
serio, lepsze plastiki były w polonezie
@StukilowaRurzowa: obcierki parkingowe to akurat jest najmniejszy problem. Technicznie w takim samochodzie zawsze będzie coś do zrobienia. Gorzej jak auto posiada jakieś powikłania po dzwonie, albo dużej usterce.