Wpis z mikrobloga

Gdy poznałem blackpill to narodziłem sie na nowo, ale tak prawdziwie, blackpill otworzył mi oczy na to jak wygląda "życie" w tym okropnym świecie, że dla przegrańców nie ma ratunku tak jak wmawiało nam normictwo przez całe życie, toczyli truciznę żeby moć się śmiać z naszych porażek.

#przegryw #tfwnogf #depresja #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 18
@JestemPrzegrany: gdybyś miał otwarty umysł, to nie wierzyłbyś we wszystko co przeczytasz, zwłaszcza w rzeczy, które mają na celu #!$%@?ć bardziej ludziom co nie mają ryja 10/10. // niebieski here jak co, żeby jakiś wykopek debil nie #!$%@?ł się
@JestemPrzegrany: ale jak to zweryfikowałeś? oczywistym jest że dobrze wyglądający gość ma większe powodzenie niż gorzej wyglądający, ale większość normików nie wygląda dobrze, a przeciętnie lub poniżej przeciętnej, tyle że jakoś ruchają i wchodzą w związki. jak? poznają ludzi przez znajomych, na imprezach. na tindera jest taka proporcja, że tam tylko typy z dobrym zdjęciem coś ugrają, zauważ słowo dobre zdjęcie, a nie dobry ryj ( ͡º ͜ʖ͡
śmietanke spija 10% niebieskich którzy nie muszą nic robić i nie mam na to żadnego wpływu


@JestemPrzegrany: te procenty to z #!$%@? wykopków debili? je to sobie możesz w #!$%@?ę wsadzić.

Tak że niektórzy są całkowicie wykluczeni z życia?


jaki wzrost, waga i obiektywnie ryj?
@JestemPrzegrany: sporo zarabiasz, wzrost masz może nie god tier, ale odpowiedni, jak taka waga przy niskim bf to pewnie masz trochę mięśnia. od #!$%@? strony podchodzisz do tego i jeszcze czytasz wykop z tagami, które tylko #!$%@?ą ci pewność siebie przez innych debili, sam to przyznałeś we wpisie. pobaw się na tinderze, pokaż że masz pieniądze, zrób dobre #!$%@? zdjęcie w słońcu, pogadaj z tymi szonami na tinderze. portip jest taki
@PaniMartyna: Niczego nie przyznałem oni mi otworzyli oczy na to jak nisko jestem w drabinie społecznej, chad który nie zarabia nic i ma kwadratową szczękę przy 195 wzrostu może mieć każdą różową, ja nie mogę mieć żadnej i taka jest tan niewygodna prawda której sie tak boicie, ja nie mam z tym problemu bo to zaakceptowałem i do tego samego zachęcam innych straceńców.