Wpis z mikrobloga

  • 268
@wiem_wszystko były źle bo Giertych sobie wymyślił żeby to wyglądało pięknie i ładnie jak w Anglii a z powodu polskiej biedy mundurek (a wystarczyła kamizelka) wyglądał jak gówno z logo szkoły
  • Odpowiedz
  • 7
@wiem_wszystko z tego co pamiętam to szkoły decydowały o tym jak mundurki mają wyglądać. A większość wyglądała koszmarnie i wiem że kosztowały ok. 90zł za gównianą kamizelkę
  • Odpowiedz
Nawet jeśli jakimś cudem musieliby zapłacić to byłoby jak z Hanką. Poszłoby z kasy państwowej bo pełnią funkcję publiczną. Swoją drogą powinni pójść siedzieć lub przynajmniej dymisja. Z tego co pamietam, vateusz chciał już dać nogę ale Jarkowi się nie spodobało. A sasin to po prostu świnia przy korycie, taka typowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wiem_wszystko: kto kupował najgorsze gówno? Przecież to rodzice fundowali mundurki XD zresztą co z tego że ktoś ma mundurek jak np widać po butach że jeden ma za 500zl a drugi za 30zl. Mundurki zaraz obok likwidacji gimnazjów to najgłupszy pomysł w polskiej edukacji, nic nie wniosły a kosztowały
  • Odpowiedz
@Tocarsky: jestem innego zdania. Gimnazja oznaczały trafienie do nowego towarzystwa w najgorszym możliwym wieku. Dzieciak wtedy chce być lubiany a jednocześnie jest zbyt głupi żeby rozumieć co jest dobre a co nie i zrobi wszystko, żeby popisać się przed znajomymi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@ArekJ: ten okres patologicznych gimnazjów dawno się skończył. Mówie Ci to jako nauczyciel. A zniszczenie reformy która w końcu się udała, było po prostu głupota. Ale wiadomo, każdy pamięta gimnazjum jako patologię, bo on wie lepiej bo sam się tak zachowywał xd
  • Odpowiedz