Wpis z mikrobloga

@Promilus: @aerodnight: chore państwo, najpierw mówią, żeby przekładać wesela na 2021, nie dając przy tym żadnego konkretnego terminu, mamiąc oczy co 2 tygodnie, a teraz z dnia na dzień pozwalają na imprezy na 150 osób
  • Odpowiedz
@pyrawlkp: no wlasnie slabo jak ktos mial dogodny termin sobotni w sezonie w tym roku a przelozyl na jakaś zime czy na 2021 i musi robic wesele w tygodniu bo wszystkie dogodne terminy juz od roku zajęte(sam mam termin na czerwcową sobote 2021, ale to rok temu rezerwowałem)
  • Odpowiedz
@Promilus: ze mną z tydzień temu kontaktowała się para z 2021, żeby przełożyć na czerwiec tego roku - o ile będą zniesione obostrzenia. Chcą małe wesele, a dostali dużo lepszą cenę od sali i pytali o moją dostępność 26.06.
  • Odpowiedz
@Aerwin: Nie oddaję zadatku. 150 osób to już jest całkiem rozsądna liczba. Nie widzę powodu, by oddawać kasę, gdy i tak ktoś zrezygnuje. Nie robię jednak problemów, gdy ktoś chce przenieść np. jedna para z końcówki sierpnia przełożyła na przyszły rok. Cena i umowa poza samym terminem - bez zmian.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Promilus: a jak byś zrobił w przypadku gdyby para przełożyła wesele z maja na inny termin który już byś miał wstępnie zajęty? Oddalbys zadatek czy nie? Znajomi mają taką sytuację
  • Odpowiedz
@krolowamonika: To już pewnie indywidualnie bym rozmawiał. Wolałbym zaproponować ogranie np. chrzcin zamiast oddawania zadatku. Dobrze, gdyby Młodzi postarali się też zrozumieć naszą sytuację. Od kwietnia powinniśmy pracować na pełnych obrotach, zadatki raczej są już przejedzone, więc często ludzie nie mieliby skąd ich wziąć, ewentualnie dopiero w późniejszym terminie. Mi spadła jedna para z kwietnia, przełożyli na sierpniową sobotę, którą miałem już zajętą (wcześniej podałem im wszelkie pozostałe wolne terminy). Nie
  • Odpowiedz