Wpis z mikrobloga

@RegularJohnny: Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam oficera prowadzącego i nikt mi za to nie płaci. Mądrzejsze o tym nie wspominać nie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CynicznyMarksista: Jego wina bo jest coś takiego jak CBOS i można było sprawdzić czy takie referendum ma sens, bo jak widać nie miało.

@ZaplutyKarzelReakcji: Dostał państwową emeryturę więc jakoś srogo nie został potraktowany xD
@CynicznyMarksista:
Zrób na szybko referendum bez wcześniejszego badania opinii publicznej czy kogokolwiek to interesuje i czy ktokolwiek na to przyjdzie.
Dałem ci kamień z wielkim JoV.
Płacz, że nikt nie przyszedł.
Potem sobie przypomnij, że to nie twoje 100 baniek tylko publiczne i przestań płakać
Przegraj wybory pomimo tego, że nie przejechałeś pijany samochodem ciężarnej zakonnicy na pasach.
xD
Jego wina bo jest coś takiego jak CBOS i można było sprawdzić czy takie referendum ma sens, bo jak widać nie miało.


@merciless85: No to jak mamy CBOS to po co referenda w takim razie( ͡° ͜ʖ ͡°)? Referenda są po to by jakieś decyzje społeczeństwa był na piśmie.

Zrób na szybko referendum bez wcześniejszego badania opinii publicznej czy kogokolwiek to interesuje i czy ktokolwiek na
@ZaplutyKarzelReakcji: A szkoda.
@CynicznyMarksista: > No to jak mamy CBOS to po co referenda w takim razie( ͡° ͜ʖ ͡°)? Referenda są po to by jakieś decyzje społeczeństwa był na piśmie.
No chyba właśnie po to jest CBOS by nie organizować referendum o byle pierdołę na którą pójdzie ułamek obywateli. Może zorganizujemy referendum w sprawie zakazu srania do paczkomatu? Każdy z IQ wyższym od szympansa wiedział,
@Tartak: Co to jest za logika? xD
Społeczeństwo to jakiś państwowa grupa niewolnicza, ze musi wszędzie chodzić gdzie im rząd każe?
Nikt nie zrobił badania opinii publicznej czy ktokolwiek chce takie referendum, krótki termin, w mediach była o tym praktycznie cisza, nikogo to nie interesowało poza wyborcami kukiza.
Ale przecież Komor to PO a oni to sobie mogą wyrzucać pieniądze w błoto.
@Latarenko:

Społeczeństwo to jakiś państwowa grupa niewolnicza, ze musi wszędzie chodzić gdzie im rząd każe?


Ale fikołek, żeby bronić debilne nieinteresujące sięniczym społeczeństwo. Mamy ustrój republikański, gdzie społeczeństwo ma prawo głosu odnośnie przeróżnych spraw. I społeczeńśtwo mając to prawo głosu olało te sprawy jak został o nie zapytane. Więc to jest wina społeczeńśtwa, że ma w dupie swoje podstawowe prawa. Nikt ich nie zmuszał, więc nie poszli. To, że wybrani przez
@Tartak: referendum tak, ale przy okazji wyborów, czy to samorządowych, czy to sejmowych, czy to prezydenckich, czy to wyborów do PE, wtedy jedyny dodatkowy koszt to wydrukowanie jednej karty więcej, a nie zwoływanie dodatkowych komisji liczących głosy, frekwencje, zajęcie sal etc. Jak dla mnie referendum może być przy każdych wyborach skoro i tak mamy aż cztery rodzaje wyborów w różnych terminach, to naprawdę poczekanie tych dwóch lat od jednych do drugich
@genesis2303: Nagle się wszyscy o pieniądze martwią. W Referendum. Nikt #!$%@? nigdy was nie pytał na co mają iść pieniądze z podatków. A idą na Kościół, na 40letnich emerytów, na TVP, na premie i inne stołki. Ale wam #!$%@? przeszakdza koszt referendum, z którego mogliście skorzystać, które pytało was o zdanie w jakim kierunku prowadzić pańśtwo. Brawo - idealny przykłąd plebsu nie zasługującego na gram demokracji, ale równocześnie rzucającego się jak
@Tartak: to nie można zaplanować referendum z wyprzedzeniem? Za trudne? Czy może strach, że za dużo dyskursu publicznego się nazbiera wokół tematów mających się pojawić? Jak dla mnie referendum może być przy wszystkich wyborach, bardzo chętnie postawie więcej krzyżyków, natomiast tamto referendum miało charakter narzędzia w przepychankach partyjnych, a nie święta demokracji samego w sobie. Ktoś potrzebował politycznego pretekstu i tyle. Proszę nie mieszać demokracji w wojenki partyjne za hajs podatników.
@merciless85: jest minimalna roznica bo komor #!$%@? hajs w referendum które się odbyło ale dali dupy z odpowiednim poinformowaniem Polaków o czym jest, co to jowy i dlaczego. Sasin #!$%@? hajs na karty ktorych nikt nie widział nawet, po prostu zaginęły czyli zwyczajnie hajs ukradł bo nie ma namacalnego dowodu ze cokolwiek organizowal. Jest różnica miedzy marnowaniem pieniedzy na nietrafione inwestycje, a kradzieżą.