Wpis z mikrobloga

@Zachodniopomorzanin no i to Ci napisałem, że ten powód jest IRONICZNY rozumiesz? Po tym co #!$%@?ł rudy lateks Srawek wyłączając lajta Krzyśkowi to Fiodor sobie robił beczkę w najlepsze mówiąc "nie włączę lajta bo teraz lajta robi mexyk". Cpuń chyba już prędzej by załapał.
@Analne_Dildo: Nie #!$%@? głupot, od zawsze się mu przylizywał jak dzban. Menel mu nawet naubliżał na filmie, a ten pierwsze co zrobił, to zaczął słać do niego sms-y, gdzie zamiast go zrugać za to co powiedział, to zaczął mu się tłumaczyć, byle by tylko odzyskać synpatię gościa który znęcał się psychicznie nad matką. Później Słonowaty go nawet na filmie nie przeprosił, a jedynie wydukiwał coś pod nosem w stylu "no, my
@Zachodniopomorzanin Tych wypocin coś napisał to nawet nie skomentuje bo szkoda strzępić ryja. Niech będzie tak jak mówisz a teraz ślij donejta.

Jak mówi stare przysłowie "tylko winny się tłumaczy" więc oglądaj sobie dowoli. Nie musisz się tłumaczyć, że tylko na chwile/od czasu do czasu zerkasz xD ( )
@Zachodniopomorzanin no bo jeden i drugi mi koło #!$%@? lata? Z tym, że lateks za kradzież kanału jest bardziej przegrany? Jednego i drugiego mogę zwyzywać? W przeciwieństwie do Ciebie lajtów menela nie oglądam?

Naucz się w końcu, że gdy argumentów brak to się opuszcza głowę i nie ciągnie na siłę dalej rozmowy bo wychodzi to żałośnie w Twoim przypadku.
@Analne_Dildo: Licz się ze słowami, bo normalnie w twojej logice absurd goni absurd xD Normalnie nie wiem jak przez klawiaturę przelatują ci zwroty o tym że "oboje ci koło #!$%@? latają", podczas gdy jeden z twoich kochasiów jest jedynym tematem twoich wysrywów na tagu, a do drugiego kochasia wstydzisz się przyznać, pisząc o tym że "stawiasz ich na równi", jednocześnie broniąc go we wpisach kiedy się tylko da xD
@Zachodniopomorzanin

Piesku mogę cisnąć menela, że bił matkę, że pił mocz itd Czy dalej menel piję mocz? Mogę cisnąć Srawka, że ukradł kanał, czy Srawek oddał kanał? Jeśli dla Ciebie jest to za trudne do pojęcia to naprawdę przestań już się ośmieszać i brnąć w takie dyskusje pod przywództwem rudego. Jeden jak i drugi koło #!$%@? mi lata. Jeśli ten drugi odda w końcu to co ukradł to nie będę widział powodu
@Zachodniopomorzanin nawet moje 6letnie dziecko więcej rozumie i wie jakie w życiu są zasady. Wie, że nie można kraść a tym bardziej nie można próbować się tłumaczyć z tej kradzieży w sposób "no tato ja ukradłem ale Łukasz z 3a to zrobił to i to" - mnie gówno obchodzi Łukasz z 3a. Wy natomiast próbujecie tak się tłumaczyć Menelem co więcej oglądając jego lajty, jego filmy itd. Idź do rodziców i spytaj