Wpis z mikrobloga

@bomba4: ten newsletter nie działa, w sensie okienko do zapisu nie wyskakuje, a próbowałem pół dnia je złapać. Z tego co ludzie piszą na pepperze, to nie rozdają oni tego kodu już od pół roku. Jedyna szansa to jak ktoś ma jakiś stary, nieużyty kod
@skorpion666: @ejenes: @Lozkowsalonie: @SpiderFYM: Wykop jest typowy. Jakby mi zależało na szybkim kupnie, to bym kupił byle gdzie, a że jest to dla mnie dodatkowa sprawa i pomyślałem, że spoko by było kupić, to zapytałem, czy w historii były jakieś większe obniżki, czy teraz kupować. Ale wykop to wykop. O TY #!$%@? 10 ZŁ BĘDZIESZ CHCIAŁ ZAOSZCZĘDZIĆ? CO ZA DEBIL, JA TO KUPUJĘ PO NAJWYŻSZEJ CENIE I TO
@SpiderFYM: Szczerze dla mnie Eneba czy inne OleOle to na jedno wychodzi. Widziałem, że często się Eneba przewija przy promocjach, to czemu mam myśleć, że to jakiś lewy portal, skoro mnóstwo osób tam kupuje? Na jakiej podstawie mam myśleć, że Media Expert, który robi ludzi w wała z promocjami i czyszczeniem magazynów (który swoją drogą potrafił zawalić mi preorder gry i nie dosłać go na premierę do sklepu. Gdzie doradca w
@JEST-SUPER bo jest oficjslnym partnerem Sony i jak jest problem to kierujesz go do media expert. Eneba jest natomiast platformą i jak będzie jakiś problem to może być faktycznie ciężko. Ale wiem o co Ci chodzi, czasem nie wiadomo na kogo trafisz podczas obsługi itd. Jak Cię jest to przepraszam.
TO Z POLSKICH SKLEPÓW. POLSKICH, ROZUMIESZ???


@JEST-SUPER: przecież tu nie chodzi o polski sklep, tylko o szemrane źródło pochodzenia. Nie gram strażnika moralności, ciężko było nie kupić nic na keye/eneby/g2a itd., no ale jak tylko 5 zł taniej (xDDD) to można wydać w jakimkolwiek legitnym sklepie. ¯\_(ツ)_/¯