Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki. Prezent się udal. Te perfumy co są zamienniki Dior Sauvage identyczne z oryginałem. Brat się wkręcił i chcę więcej propozycji xD coś eleganckiego do pracy, coś do koszuli i coś luźnego na randkę w Joggerach i trampkach. Doradzcie a polece Was znajomym
#perfumy
  • 34
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: do koszuli na lato motzno polecam Rasasi Al Wisam Day, świetna trwałość. Świetny też jest Guerlain Homme EDP, pachnie jak mojito, czuć klasę i też ma dobre parametry. Oba zapachy w niskim przedziale cenowym.
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: taka podpowiedz jeszcze masz liste odpowiednikow jak odpowiada jakiej marce na katalogperfum.cba pl i potem w miejscach gdzie je sprzedaja typu edp24 pl mozesz spokojnie je kupic w dobrej cenie.
  • Odpowiedz
@studentskyyy: chodzi Ci o jakiegoś tanioszka? Zawsze będę polecał Moschino Forever. Ma swietne parametry, nie jest to typowy zapach cytrusowy, ale też są i dają o sobie znać. Pasuje jako zapach na codzien więc polecam
  • Odpowiedz
@studentskyyy: która banana republic jest podobna do Toma? Mam vintage green ale to w ogóle nie jest podobne. Dobre parametry, mocno trzyma się skóry, miałem na pierwszym globalu przez 7 godzin więc bardzo dobrze jak na tak lekki zapach
  • Odpowiedz