Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dzień dziecka!
Albo co gorsza wczoraj bo awizo dostałem wczoraj. Zabawne że żadna z dat awizacji nie pasuje do daty z wczoraj, no ale na plus tylko jedna z przyszłości.

#poczta #komunizm #pocztapolska

Bonus: To jest odpowiedź na skargę dotyczącą awizowania listu z odpowiedzią na poprzednią skargę w sprawie awiz.
Pobierz S.....k - Dzisiaj dzień dziecka!
Albo co gorsza wczoraj bo awizo dostałem wczoraj. Z...
źródło: comment_1590733971gfySklOr6niHzoP3LR68WF.jpg
  • 8
@Scharnvirk: jakie awiza są niby generowane przed próbą doręczania? Twój list był awizowany 22.05. To czy listonosz był u Ciebie czy nie, czy zostawił wtedy awizo czy nie, to co innego, on zawalił, jego wina. Ale wtedy to miała miejsce próba doręczenia. Natomiast ta druga data to data powtórnej awizacji. Przy niej nie ma już próby doręczenia. Ktoś już opisał list żeby w poniedzialek wygenerować awizo z samego rana.
@haosek: Że dostałem przesyłkę z awizem na datę w przyszlości, choć @rorschy wyjaśniła o co chodzi. A że mam od dłuższego czasu na pieńku z pocztą właśnie o awiza to myślałem że w końcu odkryłem SPISEK!!!

A to zwykłe pocztowe procedury...
@Scharnvirk: A tam wymyślasz. Po prostu pani z "okienka" pewnie na koniec zmiany przyszykowała sobie na poniedziałek listy do powtórnego awizowania, powinna to zrobić w poniedziałek, no ale może miała więcej czasu i chciała sobie ułatwić życie w poniedziałek. Przyszedłeś po list, to skreśliła informacje o powt. awizo i tyle.