Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może numer, prywatnego fb, albo instagrama do Pana Roberta Lewandowskiego?

Nasz rodak jest jednym z najbogatszych piłkarzy na świecie.
Amerykanie kochają takie historie i myślę (według mnie), że władze Formuły 1 stworzyły takie prototypowe grafiki, żeby przekonać Pana Roberta Lewandowskiego, jak mógłby wyglądać jego zespół, który byłby sponsorowany przez Polskich sponsorów, czyli zespół Lewandowski Racing Team. (RL9 Racing Team).

Na wstępie należy dodać, że Lewandowski jest znany z miłości do szybkich aut, a podczas ostatnich mistrzostw świata miał znak ZigZaka McQueena we włosach (foto w kom)

Lewy ma kontakty z Gillete który bez problemu mógłby się promować jako maszynki tak szybkie jak "bolid F1". Huawei - telefony tak szybkie jak bollidy F1 itd. Czysty biznes.

Lewandowski już w 2017 roku był widziany na wyścigu w Monte Carlo gdzie rozmawiał m.in z Werhleinem, który teraz jest przecież wolny, i chętnie przyjąłby fotel obok Kubicy, z którym był widziany razem kilka dni temu w hotelu w Warszawie (przypadek?).

Lewy gdyby zainwestował i kupił swój zespół, mógłby stać się bardziej słynny niż Frank Williams. W dodatku, córka Williamsa i kierowniczka zespołu nazywa się Claire, a Lewandowskiego która przecież w piłkę grać nie będzie, mogłaby przejąć ten zespół po ojcu, też Klara czyli Claire Lewandowska (znów przypadek?)

Lewandowski ma 30 stke, i to pewnie zagrał ostatnio na przedostatnich mistrzostwach świata. A zespół F1 to dochodowy biznes, czyli szansa na zostanie wśród najbogatszych polaków, i celebrytów tylko w przypadku wyścigów. Dodatkowo ostatnio obronił licencjant z wychowania fizycznego ze specjalizacją trenersko-menedżerską - czyli może i z myślą o zarządzaniu zespołem. A doświadczenie w bycie kapitanem reprezentacji, przydałby mu się w prowdazeniu własnego zespołu.

Dodatkowo myślę, że np. Grosicki mógłby się w to dołożyć, tak jak np. Red Bull inwestuje w swoje dwie stajnie, tak i Grosicki mógłby wyłożyć trochę funduszu i reklamować ten swój napój TurboGrosik.

Zobaczymy, nie ma co gdybać, ale to wszystko układa się w logiczną całość.

#f1 #kubica #heheszki #pasta
Pobierz
źródło: comment_1590740532WABKku6NH9jz5PRKNIlmJz.jpg
  • 4
@jmuhha: Z resztą to widać, najpierw spotkanie dwóch Robertów. Potem Robert z mistrzem świata (przyszłym szefem ekipy), potem spossoring grosika i w końcu sam Lewandowski kupuje technologie od upadajaćego REnault.

ale wiadomo tak tylko mowie