Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BomBom: no akurat swego czasu operatorów dronow do takiego Afganistanu wyłaniali z graczy panie ekspert z koziej dupy. Oczywiście do doszkolenia ale jednak
no #!$%@? debile w fabrykach f1 miliony na symulatory wydają. Mogli ciebie zatrudnić, eksperta, zaoszczędziliby


Nie porównuj symulatorów za kilka milionów do wygrywania w grze F1 2019... Od kiedy to granie na kompie prowadzi do zasiadania w realnym bolidzie F1?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BomBom: a kto mówi coś że prowadzi? #!$%@? się że kierowca f1 startuje w wirtualnym wyścigu, piszac jakieś wysrywy o codzie xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@some_ONE: George Russel, już jeździ w f1, odwolali mu sezon i zostały eventy z dupy
Gracz na steamie myśli że dzięki temu zostanie profesjonalnym kierowca

Pick one
@p4wl:

Russell już od jakiegoś czasu musiał wiedzieć o problemach Williamsa dlatego tak się spinał by wygrywać i zajmować >dobre miejsca w wirtualnych wyścigach..

Robię wszystko, co mogę, aby pokazać ludziom, na co mnie stać.


To zupełnie jak myślenie gracza call of duty który przekonuje że jest gotów na afganistan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BomBom: chyba nie. Jak nie widzisz problemu w swojej mądrości: to tak jakbyś miał problem ze żołnierz między rundami w Iraku gra w cod w domu czekając na kolejną misję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BomBom: nie, uważam że Twoje #!$%@? się do Georgea ze jeździ w f1 2019 kiedy nic innego sie nie dzieje jest nie na miejscu. Lando też jeździł i co?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BomBom: co udowadnia? Swoją motywację choćby. a co udowadnia formuła e swoim race at home challenge? Zrobili poki co masę rund i każą jeździć prawdziwym zakontraktowanym kierowcom formuły e. Typowy wykop, przeszkadza że komuś się chce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@p4wl: Teraz to ja już nie wiem z jaką opinią próbujesz dyskutować.

Bo zaczęło się od tego, że @BomBom robił podś#!$%@? z Russela, który pucuje się do wygranej w virtual gp, na które każdy ma wywalone (jeżdżą już z uszkodzeniami, czy dalej można jebnąć w bandę i jechać jak gdyby nigdy nic? ( ͡° ͜ʖ ͡°))

A później to zaczałeś odpowiadać bez ładu i składu.