Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 99
Możecie puścić polaczkowi mecz Aston Villa - Cardiff City, albo Atletico Madryt – Chelsea z 2014. Polaczek obejrzy i powie, że grają jakoś za bardzo defensywnie. Dacie polakowi mecz Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa , powie że jakiś taki wolny. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje MECZE DLA KONESERÓW. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i jedyne co możenie obejrzeć to mecze Ligi Mistrzów w otwartym Polsacie i kompilację trików messiego na yt. Nie znacie życia, wasza wiedza taktyczna jest wypalona od jakichś Liverpoolów i Barcelon. Nigdy nie mieliście okazji poznać prawdziwego piękna futbolu. Na widok meczu Podbeskidzie – Górnik Łęczna byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w ZOO. Taktyczne szachy, albo mądra gra w defensywie z założonym niskim pressingiem to jedna z najlepszych rzeczy jakie można obejrzeć. Prawdziwa eksplozja piłkarskich smaczków dla wyrafinowanych znawców futbolu.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Proponują mu obejrzenie meczu Podbeskidzie – Górnik Łęczna. Kiedy chłopak odmówi, albo obejrzy i powie ze jest nudny, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i UEFA przyznały, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do meczów dla Koneserów.
#pasta #ekstraklasaboners #ekstraklasa #mecz
  • 19