Wpis z mikrobloga

Ekipa CNN chciała kręcić "z linii policji". Nie dostali pozwolenia, bo to niebezpieczne i zostali poproszeni o ustawienie się z boku, jak inni dziennikarze.
Nie podporządkowali się no i zostali aresztowani.
Odprowadzeni w inne miejsce i puszczeni wolno.
A oczywiście narracja lewackiego CNN - aresztowali czarnego dziennikarza...

#bekazlewactwa #usa #lewackalogika #lewactwo
m.....a - Ekipa CNN chciała kręcić "z linii policji". Nie dostali pozwolenia, bo to n...

źródło: comment_1590827234hAmxXXIaIYLOY7kGeodnaw.jpg

Pobierz
  • 22
@patrykk994 samo CNN podaje szerszy kontekst, który wiele wyjaśnia:

"Police appeared to have abandoned the area for hours. Crowds had thinned, though some people still were throwing things into the burning four-story building, Jimenez reported around 4:30 a.m. CT.

Right before 5 a.m. CT, more than 100 state troopers in body armor and riot gear arrived in the area. Firefighters also arrived, spraying water on the burning commercial building.

Intermittently, an officer
@L3gion Popatrzyłem sobie na twoje wpisy i widzę jedno - jesteś biednym napinaczem z kompleksami.

Trump przynajmniej został prezydentem USA, a ty pochwal się, co robisz??
Co w życiu osiągnąłeś (a raczej czego nie osiągnąłeś!), że taka spinka i frustrację na cały świat??

W sumie to naprawdę mi cię szkoda...
@Morf przeczytaj, ogladnij, nie idź za narracja żadnej ze stron, zapytaj się, czy jest coś, czego NIE MA na tym materiale, zapytaj sie: cui prodest, czyli komu przynosi korzyść dana interpretacja faktów... Wtedy wyladujesz gdzieś "w pobliżu prawdy".

PS. I unikaj szumu informacyjnego, który wywołują emocjonalni trole, klnąc, wyzywając, obrażając, ośmieszając i wyśmiewając.
Popatrzyłem sobie na twoje wpisy


@marcus1a: Tradycyjna technika niczym na reddicie xD "w twojej historii widzę X i Y, YIKES SWEATY! Kto cię zranił??". Dokładnie, to co piszę na wypoku świadczy o tym jakim jestem człowiekiem irl, tak było.

Trump przynajmniej został prezydentem USA, a ty pochwal się, co robisz??


Kolejne tradycyjne "Uważasz że ten obraz jest brzydki? Sam byś takiego nie namalował". Widzisz misiu różowy, jedni wiedzą że byli by
@L3gion przecież już ustaliłeś w swoje główce, że jestem tradycjonalistą-konserwą, skąd to zdziwienie??

Poza tym, nie rozmawiamy o ego Trumpa (jest niewątpliwie gigantyczne), ale o twojej małostkowości i wchodzęnii w rozmowę, przy komopletnym braku argumentów.
Bo prawda jest, że *poza próba ośmieszenia, nie podałeś ŻADNEGO ARGUMENTU** ¯_(ツ)_/¯
ale o twojej małostkowości i wchodzęnii w rozmowę, przy komopletnym braku argumentów


@marcus1a: Wlazłem aby wkleić śmieszny obrazek na portalu ze śmiesznymi obrazkami a ty robisz analizę mojej osobowości