Wpis z mikrobloga

ostatnio byl wpis mirka, ktoremu kleila sie gadka z rozowa brytyjka i kiedy napisal, ze jest z Polski, przestala sie odzywac. no to jestem na tym samym etapie i niedlugo zobaczymy czy rzeczywiscie to polskie pochodzenie jest takim definitywnym zakonczeniem 'znajomosci' xD
zaczelo sie od jej tekstu z emotem pilki i prosba o jej oddanie () wiec pomyslalem sobie, #!$%@?, bardzo oryginalne xD (rzecz ma miejsce na #bumble) znalazlem wiec jakiegos gifa z dzieciakiem kopiacym pilke do bramki, pilka odbija sie od slupka i wali drugiego dzieciaka w twarz xD myslalem, ze sie nie odzezwie, ale cos tam popisalismy dalej, potem spucowalem jej sie, ze jestem robolem i sadzilem ze to juz koniec tej pieknej znajomosci, ale ona po jakims czasie napisala, ze byly jej urodziny, pozniej tego dnia przyslala nawet jakies swoje fotki z tegoz dnia z nowym szczeniakiem rodzicow i jakies kwiotki upolowane w sklepie. mysle, #!$%@?, #!$%@? chyba. ale dalej cos tam odpisuje i dzis widze, ze przyslala mi nagrane odpowiedzi na moje teksty ( ) no wiec chyba najwyzszy czas nagrac cos w odpowiedzi i dac jej posluchac mojego slowianskiego akcentu, spucowac sie, ze nie mam na imie Roger i ze jestem Polakiem. Ten Roger to nie jest celowy zabieg. zakladalem konto po fejsbuczku a tam mam po prostu fejkowe dane bo nie uzywam fejsbuczka. Moje prawdziwe imie i tak wystepuje w anglii, wiec to nie klopot ;) Dziewuszka i tak mieszka 100km ode mnie, wiec nawet nie biore tego wszystkiego zbyt powaznie i dziwie sie jej, ze chce jej sie #!$%@? z jakims typem z tak daleka ¯\(ツ)_/¯ Napisze tu pozniej jak sie sytuacja wyklaruje ;)
#emigracja #tinder
  • 16
Tyle ze Angielki zdecydowanie wola Polaków niż swoich kolegów. Musisz mocno się postarać żeby nie wskoczyć jej w majtki
Karyny to pewnie masz w swoim otoczeniu wiec pewnie wola czarne kutangi. Normalne Angielki chętnie wskakują na polskie kut,asy
@polusiowa: @JimBeaver69: @Kalafior_Krzys_2: @snitch: @WarzywnyPogromiciel: @Snap-Dragon:

dobra, zawolam wszystkich, bo nie jest was wiele. kurcze, cos musi byc na rzeczy. dziewucha naprawde wydawala sie zaangazowana, rozmowa sie kleila, wykazywala sie naprawde spora inicjatywa. nagralem sie jej z odpowiedzia i od 24h jak kamien w wode xD nie wiem czy zauwazyla ze pisze z kims z zagranicy po stylu (pewnie to bardzo widac jesli jest sie natywnym)
Hopie ty się reklamujesz jak jakiś drogocenny towar przedstawiając się skąd jesteś. Nie mów skąd i po sprawie. Widocznie śmierdzisz polskością i próbujesz jakos zaruchac. Tanio podrywasz czy jak? A z Polkami jak ci wychodzi?
@snitch: @Snap-Dragon: nie wiem czy przeczytaliscie, ale ja sie ani nie obnosze ze swoja polskoscia, ale tez nie mam zamiaru sie jej wstydzic i unikac tego tematu albo lawirowac bo uragaloby to mojej godnosci ¯\(ツ)_/¯ tej pierwszej kobiecie, ktora wykazywala naprawde spore zaangazowanie nawet nie powiedzialem, ze jestem polakiem, po prostu wyslalem jej wiadomosc glosowa w odpowiedzi na jej wiadomosci glosowe ¯\(ツ)_/¯ brytyjka przeciez zjorgnie sie w trymiga
@MirekWyznajeAnonimowo: Bo tak jest. Brytyjski są strasznie bezpośrednie i grzmoca się jak popadnie. Idź do baru zobacz ile ich tam jest one wszystkie do bzykania. Mi prosto powiedziały ze Anglicy to gentleboys i daleko im do gentleman. Fakt ze większość z nich to prości i głupi ludzi jeszcze bardziej ułatwia sprawę. Nie wiem jak ty to robisz. Angielki często same zagadują i szybko nawiązują do seksu..