Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#blackpill #blackpill i jeszcze raz #blackpill. Kto jeszcze nie przełknął czarnej pigułki zachęcam do jak najszybszej konsumpcji.

Wielu osób mi mówi, że moje niepowodzenie z dziewczynami to kwestia braku tzw. "gadki", że nie umiem flirtować, pajacować przed dziewczyną. Zrobiłem eksperyment, znany i często praktykowany tutaj, czyli fejk konto chada, w opisie nadmieniłem, że szukam normalnej intelegentnej dziewczyny i pisałem tak jakbym pisał ze swojego konta, zmieniając tylko pewne fakty z życia (to na wypadek gdyby mnie z którąś zmatchowało z prawdziwego konta) Pisałem głównie do dziewczyn które realnie mogły się sparować ze mną, nie do żadnych plodnych julek 10/10 bo to nie ma sensu.

Zwłaszcza jedna rozmowa potwierdziła mi, jak ogromne znaczenie ma wygląd. Oto kilka spostrzerzeń:
1) Wystarczyło zwykłe hej by prędko odpisała na moją wiadomość (od razu zresztą sama aktywnie zadawała pytania)
2) Nie zniechęciła ją nudna gadka o szkole, pracy i mieście w którym mieszkamy, ani to że odpisywałem głównie jednym max dwoma zdaniami
3) Przeszliśmy na tematy związkowo-obyczajowe. Potwierdziła, że wiele dziewczyn się teraz nie szanuje i dają dupy byle komu, do tego każda chce być gwiazdą instagrama
4) Nie zniechęciło ją to, że napisałem że nigdy nie byłem w zwiazku (gdybym tak napisał z prawdziwego konta od razu by mnie wzieła za spierdoxa)
5) Jak napisałem, że nie bawię sie w żadne ons-y to była mną wręcz oczarowana (z realnego konta zapewne by uznała że i tak żadna by ze mną nie poszła, znów zostałbym wzięty za spierdoxa)
6) Pisała, że nie wychodzilo jej w związkach bo faceci źle ją traktowali (zgaduje że byli mierzącymi 170cm zakolakami z cofniętą szczęką)
7) Napisałem, że jakbym chciał to mógłbym kolekcjonować nudesy wielu dziewczyn, odpisała na to, że sama chętnie dorzuci (i to wszystko po długiej sztywnej rozmowie o niczym, gdzie ze zwykłego konta już dawno by przestała odpisywać)

Podsumowując. Jesteś chadem - mozesz wszystko. Nie ważne co piszesz, laska i tak sama będzie zainteresowana dalszą intereakcją. Taka dziewczyna mogła by być naprawdę spoko osobą do trwałego związku, ale jej hipergamiczna natura każe jej uganiać się za przystojniakami. I nie ma żadnej recepty na wyrywanie lasek, żadne pua, żadne granie na emocjach, żadne pajacowanie. Jesteś przystojny to możesz być miłym gosciem, który całe życie słuchał bluepillowskich gadek a i tak laski same z siebie będą chciały cie podrywać nawet jak jesteś nudziarzem, który żyje w trybie praca-szkoła.

No cóż, pozostaje mi do wyboru albo czekać na zostanie nudnym beciakiem gdy laski koło 30 ockną się ze chady chcą tylko bolcować kolejne małolaty. Inną, chyba paradoksanlnie zachowująca wiecej godności człowieka jest diving. Póki co wybieram MGTOW, rozwój osobisty i zawodowy jest obecnie moim priorytetem (na divy w końcu trzeba mieć pieniądze).

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #tinder #chad #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed2f1b81487ee2d07aa7984
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#blackpill #blackpill i jeszcze raz...

źródło: comment_1590883178dziNyflCOfR80fkSJRlxD4.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
Póki co wybieram MGTOW, rozwój osobisty i zawodowy jest obecnie moim priorytetem (na divy w końcu trzeba mieć pieniądze).


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak z ciekawości (bez żadnej złośliwości) spytam się, czym się zajmujesz na codzień, masz jakieś interesujące pasje?
  • Odpowiedz
OP: > Tak z ciekawości (bez żadnej złośliwości) spytam się, czym się zajmujesz na codzień, masz jakieś interesujące pasje?

Jestem programistą (aktualnie na stażu, ale możliwe, że zostanę na dłuzej), kończe też studia IT w tym roku. Co do pasji to raczej nie mam żadnych nietypowych z których bym się wyróżniał, chodzę na siłkę (nie po to, żeby wyrywać dupy), czasem basen, rower albo jakieś bieganie, czytam książki, głównie takie typowo
  • Odpowiedz
alfachad: Potwiedzam ze bedac #chad nie musze wcale pajacowac i sie ponizac i laski czesto same zaczepiaja i zagaduja czym pokazuja ze kompletnie sie nie szanuja i daja sie wykorzystywac. Dlatego trzeba korzystac, szkoda mi was przegrywy. Ale mam dla was dobra wiadomomosc: nie wszystkie kobiety sa takie. Zrozumcie wszyscy z tagu #przegryw ze nie wszystkie korzystaja z tindera czy portali randkowych, maksymalnie 10%. Dlatego wyjdzcie do ludzi, zagadujcie ladne brzydkie,
  • Odpowiedz
OP: > Jestem programistą (aktualnie na stażu, ale możliwe, że zostanę na dłuzej), kończe też studia IT w tym roku. Co do pasji to raczej nie mam żadnych nietypowych z których bym się wyróżniał, chodzę na siłkę (nie po to, żeby wyrywać dupy), czasem basen, rower albo jakieś bieganie, czytam książki, głównie takie typowo o rozwoju osobistym (chciałbym bardzo rozwinąć swojego social-skilla, przyda mi się mocno w pracy, samą wiedzą techniczną
  • Odpowiedz
OP: @alfachad

Ale mam dla was dobra wiadomomosc: nie wszystkie kobiety sa takie. Zrozumcie wszyscy z tagu #przegryw ze nie wszystkie korzystaja z tindera czy portali randkowych, maksymalnie 10%.

Różnią się tym, że nie korzystają z portalów randkowych :)

Dlatego wyjdzcie do ludzi, zagadujcie ladne brzydkie, zdobedzie wiecej pewnosci siebie i duzo szybciej kogos poznacie.


Po co mam zagadywać do brzydkich, skoro mi się nie podobają? Bedąc odrzucanym przez kolejne kobiety
  • Odpowiedz
Po co mam zagadywać do brzydkich, skoro mi się nie podobają?


@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem redpillowcem ale no #!$%@?... Ameryki to wy tutaj nie odkrywacie towarzyszu. Spodziewasz sie ze jak masz niewyjsciowa morde to dziewczyny beda zainteresowane?
Przeciez to oczywiste ze wychodza z tego samego zalozenia co my faceci - slabe geny, wiec po co tracic czas i energie na kogos kto wyglada jak kartofel i sie jej nie podoba.
Po prostu latwiej
  • Odpowiedz
alfachad: Nie wszystkie korzystaja i dlatego sa mniej zepsute. Rowniez bardzo ladne dziewczyny nawet takie 10/10 nie uzywaja instagrama czy tindera. Tak, takie osoby istnieja, podobnie jak istnieja takie ktore nie zwracja uwagi tylko na wyglad. Dlatego trzeba probowac a nie biadolic - zobacz po parach na ulicy i to potwierdza co pisze. Wiadomo ze tacy 1/10 maja przechlapane ale jak w miare wygladasz i jestes zaradny a nie uzalajaca sie
  • Odpowiedz