Wpis z mikrobloga

złodzieje.... i jak mają dobrze traktować Afroamerykanów jak zachowują się jak bydło


@JHardy: ale o których Afroamerykanach mówisz, o tych co widziałeś na filmie, czy o wszystkich?
  • Odpowiedz
oh ja wiem słoneczko, wszyscy są równi, każdy ma zapewniony równy start, ogólnie tabula rasa, chcieć to móc.


@Grishnok: no właśnie na tym polega problem, że jak rodzisz się w USA czarny, to masz 5x ciężej w życiu i potem takie są efekty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
co trzeba mieć w bani aby tak drogimi samochodami jeździć na szabrowanie sklepów

@incydent_kakaowy: Które z tych aut jest niby takie drogie w USA?
Przecież to zwykłe SUVy w leasingu z miesięcznym kosztem mniejszym niż te kilka par które tu wynoszą.

Kiedy Polacy zrozumieją, że auto obecnie nie jest żadnym wyznacznikiem bogactwa chyba że mowa o czymś egzotycznym pokroju Ferrari czy Lambo choć te też można na dni wypożyczyć do lansu.
  • Odpowiedz
@L3stko: Amatorzy wpuszczeni do paśnika, bo strażnik poszedł po elektrycznego pastucha. Prawdziwi Zawodowcy kradli i kradną im, nam, tobie wolność. Po kawałku, cierpliwie, przez całe życie. Przyszłym pokoleniom (naszym dzieciom) też. I jeszcze robią to tak, że cześć okradzionych szczerze wierzy, iż sama tego chciała. Bo z tymi obietnicami będzie bezpieczniej, a wolność, prywatność, niezależność są takie..niemodne, nienowoczesne, niekomfortowe i podejrzanie wywrotowe. [głosem HALa] 'Sorry, you can't be free, Dave [kurtyna]
  • Odpowiedz
@L3stko Czarni to nie są swego rodzaju naszym upośledzonym przodkiem? Homo sapiens pochodzi z Afryki. Być może oni kolektywnie mają jakieś problem z pojmowaniem świata.

Bo przecież jednostki wybitne istnieją w każdej grupie ludzi czy to religijnej czy państwowej czy etnicznej.

Co jednak nie wyklucza tego, że dana grupa jest pełna defektów.

I mam wrażenie, że jakbym chciał by WSZYSCY na ziemi byli sobie równi, to nie wydaje się to możliwe.

Odnoszę
  • Odpowiedz