Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy jestem #!$%@?? Masaż jest powszechnie na wykopie uznawany za koń trojański do #seks.

Tymczasem ja na 4 spotkaniu poszedłem do loszki właśnie pod pretekstem masażu (śmieszkowaliśmy, że by nam się przydało i że trzeba sprawdzić swoje umiejętosci w tym etc.). Poszedłem i okej, zjedliśmy sobie, napilśmy się wina, ja zrobiłem jej masaż pleców, ona mi no i tyle xD Żadnych seksów z tego nie było.

#!$%@?łem? To kwestia za słabej mordy?

#podrywajzwykopem #randkujzwykopem #masaz #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed3b9a41487ee2d07aa7a98
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 29
OP:

czekaj, ona była całkiem rozebrana, leżała a ty robiłeś jej masaż a potem ona tobie i nic?


@pijekubusplay: no właśnie nie, nie całkiem rozebrana, tylko masaż pleców, więc nie miała bluzki, ale miała stanik, no i całą resztę ubrania. Potem ona mi robiła, no i ja byłem bez koszulki i tyle.

Bardzo ważne w takich okolicznościach są uśmiech, patrzenie w oczy, mimika


@silnikAtrakcyjny: próbowalem sie uśmiechać etc, ale
no właśnie nie, nie całkiem rozebrana, tylko masaż pleców, więc nie miała bluzki, ale miała stanik, no i całą resztę ubrania. Potem ona mi robiła, no i ja byłem bez koszulki i tyle.


@AnonimoweMirkoWyznania: Było powiedzieć że ze stanikiem ci niewygodnie i żeby zdjęła. Zresztą jeśli olejek na plecy to by sie jej pobrudziło więc nie czaje. Ogólnie jak nie zerwała kontaktu po tym i nie ochłodzi relacji to spoko, a
OP:

Było powiedzieć że ze stanikiem ci niewygodnie i żeby zdjęła. Zresztą jeśli olejek na plecy to by sie jej pobrudziło więc nie czaje.


@pijekubusplay: no tu mogłem pograć lepiej, dzięki za radę, to prawda, spokojnie mogłem powiedzieć coś na kształt, że ze stanikiem jest hehe niewygodnie. Olejku nie bylo.

nie całowaliście się w usta na 4 spotkaniu

coś mocno robisz nie tak


@wchodzacy_w_przegryw: no nie jestem chadem ani
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Zacznij trochę bardziej posuwać relację do przodu, bo jeszcze się skończy tak, że kto inny będzie posuwał ja xD

Jak miała na sobie dżinsy, to mogłeś chociaż ja klepnac w tyłek i zażartować, że trochę przeszkadzają ci w pracy. Jak laska dała ci się wymasować, to na pewno dało się zaliczyć kolejna bazę. Nie mowie, że ostatnią, ale kolejną na sto procent. Nie certol się tak. Będziesz widział czy akceptuje
OkiełznanyPiwniczak:

z 186 ułożyłbym sobie życie


@wchodzacy_w_przegryw: typie liczy się głównie morda, możesz mieć i 205, bez mordy nie będziesz miał powodzenia

Jak miała na sobie dżinsy, to mogłeś chociaż ja klepnac w tyłek i zażartować, że trochę przeszkadzają ci w pracy. Jak laska dała ci się wymasować, to na pewno dało się zaliczyć kolejna bazę.


@Cyderek: trochę cringe, ale zgadzam się, że mogło przejść, dzięki za poradę (