Wpis z mikrobloga

Kładłem w #gdansk ceramike na auto, #mazda #mazda3, gdzieś w okolicach października. Salon miał swój profil na fejsie, zawsze wszystko wrzucali, mojego coś nie wrzucili, dziwne no ale ok xD

Na auto kładłem ceramike 4nano, to ważne w dalszej części tej historii

Minęło trochę od tego czasu, miałem obcierkę parkingową, z racji że mam od nich ceramike chciałem podjechać spytać czy trzeba to ściągać czy może też mogą się przyjrzeć i ocenić czy lakier starty czy może jego lakier został na moim.

Wszedłem ponownie na fejsa salonu, przejrzałem kilka postów w dół... a tam moje auto. Z informacją, że kładli KOMPLETNIE inną ceramikę xD Im mocniej wertowałem fejsa, tym mocniej widać było, że producent ceramiki którą mam niby na aucie ich dotuje, zdjęcia aut na fejsie już z planszami reklamowymi wychwalającymi nowy produkt.

No ale moje auto tego produktu nie ma. Myślicie że to chwyt marketingowy czy po prostu zrobili mnie w #!$%@? i położyli tańszą ceramike? Kręcić małysza?
  • 9
  • Odpowiedz
@Rabusek: powiedzą ci że auto ma taką ceramikę jak chciałeś a post to błąd. Niczego nie ugrasz, po prostu przestań tam jeździć. Swoją drogą możesz polecić jakiś dobry salon który kładzie ceramikę 4nano w Gdańsku, na pewno.pomoze to wielu Mirkom ;) ;) ;)
  • Odpowiedz
@Nikczemnik: ogólnie z miejsca poleciłbym tam gdzie mi kładli, bo jeszcze brałem folie na przód i jest wszystko 10/10.

No ale po tym wyżej to się trochę waham XD

PS: usunąłem nazwę produktu z głównego wpisu bo od razu byłoby wiadomo który to salon
  • Odpowiedz