Wpis z mikrobloga

Rządy PiSu weszły już na najwyższy poziom totalitaryzmu. Zaczyna mnie to przerażać. Służby specjalne oraz funkcjonariusze medialni partii dotowani dzisiątkami mld złotych prześwietlają i szykanują już nie tylko samych przeciwników politycznych, śledząc ich życiorysy od niemowlaka, ich dzieci i dalszą rodzinę, to z kim się spotkał i kiedy, co kupuje na targu i za ile, ale nawet ubiór osób, które pojawią się w ich towarzystwie. Na prawdę straszne. Jeżeli ktoś nie dostrzega bezwzględności i zawziętości tego reżimu jest ślepcem.

#tvpis #bekazpisu #polityka #ziemkiewicz #riserczziemkiewiczowski
chanelzeg - Rządy PiSu weszły już na najwyższy poziom totalitaryzmu. Zaczyna mnie to ...

źródło: comment_1591001168Zj5pcveiUuhz0rYIYW9R63.jpg

Pobierz
  • 18
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: Po prostu logika funkcjonariusza pisowskiej propagandy. Nieważne co robi przedstawiciel PIS, skoro robi to jest to dobre. Nieważne co robi przedstawiciel opozycji, skoro robi to jest to złe.
To jest podstawowe założenie, od którego wychodzi - dalej już trzeba tylko zrobić parę fikołków umysłowych by podać słuchaczom/czytelnikom powód, dlaczego coś jest dobre albo złe.
@chanelzeg: Czasami wydaje mi się, że Ziemkiewicz dostał za zadanie wykreowanie się na takiego guru dla plebsu. Na kogoś, kto w odpowiednim czasie będzie potrafił nakierować myślenie ludzi na odpowiednie tory. Inteligent, ale mówiący głosem ludu, dzięki temu prości ludzie upewniają się, że ich poglądy są słuszne, bo skoro nawet wykształceni ludzie myślą jak oni, to musi to być prawda. Po prostu koleś musi formułować przemyślenia, które przerastały możliwości intelektualne szeregowego
@kezioezio: Coś w tym może być. Mój pierwszy kontakt z tą postacią to lektura jego książki "Jakie piękne samobójstwo". Choć nie brakuje uwag, że gdzie nie gdzie trochę się w niej minął z faktami, to jednak mimo wszystko był to dla mnie interesujący, dający do myślenia wywód. Nowe spojrzenie na polską historię, zerwanie z bogoojczyźnianą czcią wobec kolejnych powstań.

Kiedy na Wykopie zaczęto postować screeny z jego Twittera, na początku aż
@chanelzeg: nie rozumiem tego idioty, jak również tych, którzy wstawiają zdjęcia aut przedsiębiorców jako argument przeciw. Rozumiem, że nie można mieć więcej, nie można być bogatym, trzeba być biednym?
@chanelzeg: czy wielki pisarz, publicysta, ekspert od spraw polityki, myśliciel, idol wielu młodych chłopców polskiej prawicy właśnie został skundlony przez swoich mocodawców do takiego poziomu, że szuka cen pasków ludzi stojących w tle zdjęcia nieprawowitego kandydata na prezydenta?
@chanelzeg: a więc to Ziemkiewicz jest autorem tej pasty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem profesjonalnym streetwearowcem, zbieram buty juz od 5 lat i #!$%@? mnie ze w tej #!$%@? cebulandii prawie nikt nie docenia dobrego fitu, szkoda w ogole sobie strzepic jezyka w mojej szkole to juz w ogole same croppiki zalosne albo aliexpress xDD Ostatnio po udanym dropie wbijam do klasy caly w supreme a kolezanka