Wpis z mikrobloga

Rasizm i incelizm na Wykopie wcale nie jest problemem, powtarzam, nie jest problemem
Babka chce rozwodu bo nie chce żyć z mordercą, co na to wykopki? Hurr durr Ameryg4nka, nie opyla się jej to zawija, a pewnie to głównie dlatego, że czarni będą chcieli ją zabić, a nie dlatego, że typ z premedytacją zamordował kolesia

Ja #!$%@?

#neuropa #usa #bekazprawakow #bekazinceli
Reepo - Rasizm i incelizm na Wykopie wcale nie jest problemem, powtarzam, nie jest pr...

źródło: comment_1591010466rvGLaBDQXOS1txgsKaKvh6.jpg

Pobierz
  • 25
Babka chce rozwodu bo nie chce żyć z mordercą, co na to wykopki?


@Reepo: Podobno każdy popełnia błędy ( ͡° ͜ʖ ͡°) I z tego co mi się wydaje to większość ślubuje sobie że będą razem w biedzie i dostatku szkoda że dla różowych kończy się na dostatku.
@Reepo: mnie śmieszy fakt, że bardzo często najbardziej plusowane komentarze to są takie, które idealnie pasują do mojego wujka, który jest 50letnim, bezrobotnim rozwodnikiem xD

Hehe, baby takie wszystkie są, tylko im pieniądze w głowie / No, a za peło to co było? Ośmiorniczky jedly sk00rvysyny za nasze pieniądze. / No co ciągle te lekarze protestują, przecież oni wszyscy to majo porsche i mercedesy. xD
Musiała wiedzieć, bo przecież nie mogło dojsc do sytuacji że w domu był innym człowiekiem niż w pracy


@petla_sprzezenia: twierdzisz że kobieta która żyła z nim pod jednym dachem kilka dekad nie zauważyła że napływają na niego różnego rodzaju skargi w zw. z agresywnym zachowaniem? XDD + nawet on sam na portalach społeczniosciowych dodawal zdjęcia z rasistowskim zabarwieniem
@OddajButa123 twierdze że nie mam takiej wiedzy natomiast Ty jestes pewny. Tak jak wykopki zawsze są pewne wielu rzeczy. Pierwsze primo kobieta jest winna bo przeciez życie zawsze jest zero jedynkowe. Pisze ono wiele historii, i nawet mogło być tak że wiedziala o jego zapedkach rasistowskich jednak nadal z nim była do momentu gdy zobaczyła co zrobił.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@OddajButa123: niedawno widziałam wpis mirabelki która się rozwiodła z facetem, bo miał problem z alkoholizmem. Oczywiście w komentarzach było "hurr durr, to nie widziałaś wcześniej jaki jest?". To jest słaby argument, po prostu czasem pewna granica zostaje przekroczona i nie da się już nic naprawić. Ale no tak, wiem, katolicy np. uznają że jak już raz z kimś zawarłeś związek małżeński, to partner może Cię nawet codziennie katować, ale rozwieść się
natomiast Ty jestes pewny


@petla_sprzezenia: nic takiego nie napisałem, podałem tylko najbardziej prawdopodobny i logiczny scenariusz

Tak jak wykopki zawsze są pewne wielu rzeczy. Pierwsze primo kobieta jest winna bo przeciez życie zawsze jest zero jedynkowe


Nic takiego też nie napisałem, tworzysz jakiegoś chochoła na podstawie kilku wypowiedzi z ogólnodostępnego portalu i przypisujesz je kazdemu kto nie zgadza się z twoim zdaniem
mnie śmieszy fakt, że bardzo często najbardziej plusowane komentarze to są takie, które idealnie pasują do mojego wujka, który jest 50letnim, bezrobotnim rozwodnikiem xD


@Czarna_ksiazka: W polsce takich ludzi jest miliony. Myślisz, że na jakich ludzi będą wychowywać swoje dzieci? Zapewne większość z nich ulegnie i przejmie myślenie po starych.