Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dzidek_nowak: Takich wpisów w naszym necie są tysiące dziennie. Tyle, że wycelowanych w stronę UA. 90% z nich to fejk konta z flagą polski i jakimś orzełkiem w tle na profilu. Zgadnij kto za tym stoi.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Nie wszystko. 2 lata śledzę wojnę, przewinąłem na FB i TT tysiące postów o wojnie. Skala ruskiego spamu jest gigantyczna. Robią co chcą bo działają zorganizowanie. Chwila moment i dowolny temat na necie jest pełen antyukraińskich tresci podpisany polskimi nazwiskami. Do tego mnóstwo grubszych profili z kupionymi obserwującymi, którzy mają sprawiać wrażenie znaczących osób, żeby łapać naiwne płotki. To się po prostu dzieje. Ruscy bezkarnie produkują mega ilość spamu anty-UA
  • Odpowiedz
  • 31
tak, tak. Wszystko to propaganda i nieprawda. Tak było.


@dzidek_nowak Od Ukraińców na żywo słyszałem zupełnie coś innego niż widać niekiedy w sieci. Nikt mi tam nie powiedział złego słowa, czy krzywo nie spojrzał - a im dalej na wschód zajechałem tym więcej podziękowań.

Czy w sieci wylewa się po prostu wieksza frustracja, czy też to farmy trolli - trudno orzec. Ale tak czy inaczej, traktowałbym te wypowiedzi z rezerwą.
  • Odpowiedz