Wpis z mikrobloga

Żebyście tak Polskę rozumieli jak USA....

Wykopowe prawactwo złapało oddech - wreszcie można się nie przejmować złodziejstwem, nepotyzmem i przemocą policyjną w Polsce, I nie czytać kolejnych znalezisk na ten temat, które wchodzą na główną... Wreszcie można zwycięsko przywalić lewactwu (czytaj: każdemu, kto śmie wznieść słowo przeciwko wykopowym szurom, rasistom, mizoginom czy klerowi i jego pedofilom).

Bezmyślność stada. To najwyższa cnota prawactwa.

#swiat #usa #spoleczenstwo #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpodludzi #bekazpisu #neuropa #4konserwy #konfederacja
  • 17
@Maneharno: Ale wiesz, że ja nie odnoszę się bezpośrednio do zajść w USA, tylko do reakcji na nich na wypoku? Upraszczam i wulgaryzuję, ale na wypoku jest taki nastrój, że jakby ktoś teraz wrzucił losowe znalezisko w obcym alfabecie, np. gruzińskim, że :"Murzyn zgwałcił chrześcijańską kozę w Memphis, a potem zabił policjanta", to w półgodziny byłoby pewnie to na głównej z płomieniem.
@Takiseprzecietniak: no sytuacją w usa teraz żyje niemal cały świat, rzeczywiście dziwne, że ludzie o tym piszą, a jeszcze dziwniejsze, że ich bezmyślność stadna nie jest w stanie zrozumieć #!$%@? jaki tam się dzieje.

A w międzyczasie Izrael znów #!$%@?ł bezbronnego palestyńczyka z upośledzeniem umysłowym, a opinia publiczna ma #!$%@? i żadna synagoga nie stanęła w płomieniach, a celebrycie nie płaczą, że ludzie są traktowani jak bydło, nawet nie ma informacji
@Takiseprzecietniak: Nie miałem konta na wypoku, jak były zamieszki w Knurowie, bo miałem wtedy 14 lat, ale pamiętam, że też ich jechałem w #!$%@? na ile poznanie świata gimnazjalisty mi pozwalało, a w Knurowie nie było 1/50 wielkości burd, które się odwalają w USA. A jechać jak po szmacie to nawiązanie do Kononowicza, a nie wyzwisko XD
@HarvestinSeason: To Twoje "#!$%@? po szmacie" oraz związana z tym pogarda i przemoc, to jest właśnie sedno tych zamieszek. To jest wstęp i początek tego wszystkiego. Dziwisz się, że jak w Polsce Ruscy albo Niemcy nas #!$%@?, to my się, jak nakręcona sprężyna odwijaliśmy i odpłacaliśmy powstaniami itp.? Albo komunistom za biedę i podwyżki cen żywności? Albo policajom za mordowanie albo katowanie chłopaków z naszego osiedla? To wszędzie tak działa, w
@Takiseprzecietniak: Po pierwsze powtarzam to było tylko nawiązanie do Konona z filmu o płocie i oznacza tyle co czasownik 'wyzywać' XDDDDDDD
Po drugie idź stąd z tym symetryzmem. Przeciętny murzyn ma dużo wyższe standardy życia, niż przeciętny Polak, czarni byli od lat i są na najwyższych szczeblach władzy w państwie, dominują media i popkulture i każdy im #!$%@? liżę dupe i są obecnie grupą chronioną. Jedyne na co mogą narzekać to