Wpis z mikrobloga

Poleci mi ktoś jakiś budżetowy zestaw kolumn 5.1 /7.X do 10k na salon 30m2? Muzyka/TV - 50/50. Zastanawiam się nad soundbarem Samsunga ale jakoś tak graj belka nie brzmi dobrze. Niby jest HK Citation ale to brzmi podobnie (belka, sub, surround) - razem z Tower to wychodzi 20k (nie mój budżet).

Chcę normalnie puścić radio / Spotify bez kombinowania. Ma się to nie rozłączać - generalnie być bezproblemowe.

#audiofile #audio
  • 4
@domik : Z soundBara samsunga do zestawu x.1 do 10k, ciekawe.
Jedź do Salonu posłuchaj kilku zestawów i wybierz co według ciebie dobrze gra. Nie zdawaj się na opinie w necie. A już na pewno nie na wykopie.

@wbrewprawdzie słuchałeś innych zestaw do porównania?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chosenon3: Nie porównywałem tego samego dnia, ale słuchałem też wharfedale w podobnym budżecie i nie było tego banana na twarzy przy odsłuchu. Jednak nigdy nie byłem fanem rozwiązań kina domowego, więc za dużo nie opowiem - zawsze bardziej pasowało mi stereo.
@chosenon3 jeszcze nigdzie nie byłem, zastanawiam się czego posłuchać a czego może nie ma sensu. Samsung R90 kosztuje prawie 5k. Po opiniach że tylne głośniki potrafią się rozłączyć stwierdziłem że mogę dołożyć drugie 5 byle by tylko mieć banana na twarzy. Taki mały kryzys wieku średniego ;)