Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W nawiązaniu do wpisu o moich perypetiach z randkami z dziewczyną (link na dole).

Na razie niewiele się zmieniło, wręcz jeśli chodzi o fizyczność poszło do tylu – spotkałem się z nią wczoraj po południu/wieczorem i byliśmy na kawie i spacerze. Nie zaproponowała już pójścia do niej, a u mnie nie ma warunków. Na tym spacerze trochę w pewnym momencie chciałem ją pocałować, ale doszedłem w koncu do wniosku, że to by było mega cringe, jakbym tak nagle się pchał z ustami xD. Więc kontaktu fizycznego w zasadzie nie było, poza tym, że w kawiarni siedzieliśmy na kanapie i jej udo było jakiś czas zetknięte z moim xD. W kawiarni jednak nawet nie myślałem o całowaniu, bo sporo ludzi wokół.

Z pozytywów to naprawdę super się gadało, mam wrażenie, że coraz lepiej się dogadujemy. To samo poczucie humoru, mnóstwo śmieszków, no i spotkanie ponad 4h.

Myślę teraz, jak zrobić, żeby następne spotkanie znowu było u niej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może wtedy coś się uda zdziałać, np. pocałować czy znowu ten nieszczęsny masaż.

poprzedni wpis https://www.wykop.pl/wpis/49785493/anonimowemirkowyznania-mirki-czy-jestem-#!$%@?/

wołam @sp0ngelele @pijekubusplay

#podrywajzwykopem #randkujzwykopem #masaz #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed613fca913fb53fa4e826b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=====================...................] 53% (125zł/235zł)
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: No i ona chyba juz powoli sama nie wie czy spotyka się z kolegą czy z facetem xD

Ona nic cie nie dotyka, nie aranżuje niczego?
No jak wczesniej nawet w policzek nie pocałowałeś albo gadacie sobie o jakimś koncercie a nagle ty masz całować ją w usta to faktycznie - trochę cringe. Nawiązywałeś jakoś do ostatniego masażu? Że należałoby powtórzyć bo znowu cię plecy bolą? #!$%@?ć ludzi wokół, jak
OP:

Ona nic cie nie dotyka, nie aranżuje niczego?


no własnie nie, niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No jak wczesniej nawet w policzek nie pocałowałeś albo gadacie sobie o jakimś koncercie a nagle ty masz całować ją w usta to faktycznie - trochę cringe.


No właśnie xD

Nawiązywałeś jakoś do ostatniego masażu? Że należałoby powtórzyć bo znowu cię plecy bolą? #!$%@?ć ludzi wokół, jak dla mnie za
MętnyBrowar: Nie rozumiem. Nie masz warunków żeby kogos zaprosić to po co spotykasz sie z dziewczynami? Liczysz ze tylko one beda cie zapraszaly? A co jakby ona nie miala tez warunków to bedziecie wiecznie na spacery chodzic? Ona cie zaprosila i to #!$%@?. Jakby chciała tylko masaz to by sobie poszla do specjalisty. Nie zabrałes sie za to dobrze więc jak nie chcesz być zfriendzonowany to radze jak najszybciej zaczac dzialac.
powiedziałem, że hehe masować też umie całkiem nieźle, ale jest jeszcze hehe pole do poprawy.


@AnonimoweMirkoWyznania: ()
No po takim tekście na pewno ochoczo zabierze się za wymasowanie ci penisa. Żebyś jej potem powiedział, że hehe było spoko ale dałoby się lepiej.
W takim przypadku, jak już do czegoś doszło to mówisz, że było super i chętnie byś to powtórzył i/lub się odwdzięczył. Wtedy działasz dalej, przesuwając
OP:

Nie masz warunków żeby kogos zaprosić to po co spotykasz sie z dziewczynami? Liczysz ze tylko one beda cie zapraszaly? A co jakby ona nie miala tez warunków to bedziecie wiecznie na spacery chodzic?


@AnonimoweMirkoWyznania: równie dobrze mogę spytać, po co w ogóle pytasz, co jeśli ona by nie miała warunków. Przecież w Twojej logice nie powinna się wtedy spotykać, więc pytanie bezprzedmiotowe.

Ona cie zaprosila i to #!$%@?.
OP:

No po takim tekście na pewno ochoczo zabierze się za wymasowanie ci penisa. Żebyś jej potem powiedział, że hehe było spoko ale dałoby się lepiej.


@pozory: źle zrozumiałaś – to że jest hehe pole do poprawy to powiedziałem takim tonem i w takim kontekście, żeby jasno chodziło o to, żeby powtórzyć ten masaż ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na wymasowanie penisa to na razie nie
@AnonimoweMirkoWyznania: fajnie mi sie to czyta, jak taki dzienniczek młodego człowieka i dobrego kumpla, który pierwszy raz sie zakochał :D Jak dobrze sie gada, to sprobuj juz na kolejnej przynajmniej dotknac ja gdzies, ale nie za cipke jak bedzie miala spodnie xd Troche za bardzo sie czaisz, ale i tak trzymam kciuki i zawołaj mnie też w kolejnym :D
źle zrozumiałaś – to że jest hehe pole do poprawy to powiedziałem takim tonem i w takim kontekście, żeby jasno chodziło o to, żeby powtórzyć ten masaż ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na wymasowanie penisa to na razie nie liczę xD


@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze zrozumiałam i to był zły tekst, jakimkolwiek tonem tego nie powiesz. Mów dobre rzeczy i zachęcające, szczególnie w takim rodzaju znajomości, które polega na
Wolałbym, żeby było to drugie, ale faktycznie rada z chatą nie jest zła. Skoro ona zaprosiła mnie raz do siebie, to zaproszenie do mnie na hehe herbatę będzie wręcz naturalne.


@AnonimoweMirkoWyznania: Dokładnie, wręcz idealne by posunąć się dalej. Ja ci swoje doradziłem, reszta widzę też (nawet różowe) więc chyba wiesz co masz robić. I jednak zacznij trzymać za ręce i przytulać bo żadnej więzi i bliskości nie budujesz. I wołaj jak
OP:

ajnie mi sie to czyta, jak taki dzienniczek młodego człowieka i dobrego kumpla, który pierwszy raz sie zakochał :D Jak dobrze sie gada, to sprobuj juz na kolejnej przynajmniej dotknac ja gdzies, ale nie za cipke jak bedzie miala spodnie xd Troche za bardzo sie czaisz, ale i tak trzymam kciuki i zawołaj mnie też w kolejnym :D


@sp0ngelele: no dzięki cumplu, ale właśnie nie pierwszy raz się zakochałem