Wpis z mikrobloga

@Kundzia999: tak, ale czy żeby oceniać mecz reprezentacji Polski w piłkę nożną muszę być co najmniej piłkarzem 1. ligowym?
Należy odróżnić gówno studia od studentów. Ci drudzy mogą być zdolni i dobrzy, ale studia w Polsce wyglądają tak: macie poczytajcie sobie, przekażę wam literaturę, a jakąś cenniejszą wiedzą to podzielę się z rodziną... Co innego jak ktoś w trakcie studiów pracuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ebismolarek: oceniać piłkę na oko to może każdy przed telewizorem ale z jakiegoś powodu zawodowo zajmują się tym komentatorzy sportowi, a nie przypadkowe Mirki zgarnięte z ulicy. A ocenianie studiów przez pryzmat? Czego tak właściwie skoro Twoja stopa progu uczelni nie przekroczyła? Tego jak budynki wyglądają? I właśnie pokazywanie literatury jest clue studiów. Studia uczą poszukiwania wiedzy, samokształcenia, umiejętności korzystania ze źródeł i ich weryfikacji. To nie szkoła średnia, że nauczyciel
@Kundzia999: przecież napisałem, że mam na koncie wyższe wykształcenie! xD
Ale tak szczerze, wolałbym nie mieć studiów, wtedy to w sumie byłby powód do dumy, że nie ma się żadnego dyplomu, a tyle się zarabia co ja.
Mam znajomych, bardziej zdolnych i mniej, po różnych kierunkach i obserwacje są zbieżne.
Właściwie 80% z tego co napisałaś, że studia uczą można zrobić w domu na własną rękę, wystarczy obserwować jakieś sylabusy czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ebismolarek: dobra jestem przed kawą, właśnie się robi, moje czytanie ze zrozumieniem przed kawą widać leży...
Co do szkół rankingowych czy najlepszych w województwie... Miałam taką szkołę po drugiej stronie ulicy. Najlepsze wyniki w województwie, same kierunki ścisłe. Moje liceum raczej miało wywalone, głównie human, zero ciśnienia. Z prestiżowego liceum z klasy biol-chem ludzie sobie na medyku radzą gorzej niż ja po zwykłym liceum po mat-angu. Więc ten cały prestiż jest