Wpis z mikrobloga

Poprzedni właściciel obniżył zawieszenie. Wszystko super, bo auto mega wygląda, ale zapomniał o ponownej geometrii.

Efekt?

Tak wygląda nowa opona po zaledwie ok. 15tys. kilometrów.
Uszkodzenia zrobiły się od strony wewnętrznej + tuleje i wahacze (tylna oś)

Mówiąc najprościej, koła zamiast kręcić się, to po prostu szurały XD

Dowiedziałem się o tym wszystkim na przeglądzie - diagnosta dziwił się, że jeszcze nie #!$%@?łem dzwona.

Gdy przejedżałem przez pasy lub białe linie, albo spadło troche deszczu, to losowo zarzucało tyłem (napęd na przód XD), ale myślałem, że to wina szerokiego kapcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moja niewiedza mogła mnie zabić. Jak przypomnę sobie te wszystkie szybsze przejazdy nocą po mieście albo autostradą, to cieszę się, że moge napisać ten post ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
BlackBlack - Poprzedni właściciel obniżył zawieszenie. Wszystko super, bo auto mega w...

źródło: comment_1591113025EFIVh5eQMr4tv3ZP43u5ex.jpg

Pobierz
  • 95
@mjkkl: Samochód był kupowany we Francji od Hiszpana. Oprócz obniżenia, zastąpił oryginalne zawieszenie jakimś specjalnym, sportowym zawieszeniem (nie pamiętam firmy, ale mówił, że specjalnie po nie jechał do Włoch i były drogie, jakaś topowa marka) Najlepsze, że na pierwszym przeglądzie w PL, nie było jeszcze żadnych odznak, więc bez problemu przeszedł, a jeszcze diagnosta pochwalił to zawieszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)