Wpis z mikrobloga

Jutrzejszy poranek będzie bardzo ciekawy. Żeby sie nie okazało że przez to pajacowanie akcje CDPR polecą, a z nimi cała giełda xD


@mbe_: I tak mogą poleciec, dziś już troche spadły. Ile mogą rosnąć, czas na redukcje.
@edward-villin: aa i okej z tym nikt może przesadziłem, ale większość graczy będzie miała wywalone o ile produkt będzie dobrej jakości. Większy dym byłby gdyby okazało się, że gra nie chodzi na kartach AMD, albo jest exclusivem na jakiejś konsoli, czy na epicu
@mbe_: hahahha na bank poleci cala giełda przez to. Puknij sie w czolo. Powiem więcej, nawet gamedev nie poleci i jestem tego pewien. Moze cdr cos spadnie ,ale tylko po to zeby dotankowac paliwa. Sam nie mam akcji cdr zeby nie bylo
@mbe_: ma spaść bo co? Bo przełożyli pokazanie gameplay 2 tyg później? XD zajebisty powód Naprawdę :D już widzę jak ludzie na wyścigi sprzedają akcje aaaa, cdr upada cyberpunka nie będzie xD nie będzie żadnego spadku przez te info elo
@konto-na-sobote: pewnie info bierzesz ze stooq.pl
Tam podają wpływ procentowy w pp. Czyli 35 to nie 35punktow WIG20 a jedynie 0.35proc ruchu.
I idealnie się zgadza bo cdr ma udział jakieś 16-17proc. A ponad 2proc spadku to wpływ na cały WIG20 właśnie ok 0.35proc.