Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja ex wkrótce rozpocznie pracę w mojej firmie na recepcji, przeszła rekrutację.

Nie chcę by tu pracowała, bo rozstaliśmy się w złej atmosferze i z jej winy.
W dodatku to jest jedyna dziewczyna z którą byłem w związku (3 lata) i uprawiałem seks.

Byłem w niej wtedy tak zakochany, że wybaczyłem jej pierwszą zdradę.
Mimo to cały czas flirtowała ze wszystkimi facetami dookoła i co chwila "żartowała" na temat trójkącika: że jakbym chciał jej kiedyś taki zorganizować to ten pan jest fajny, albo tamtem, albo ten co go dopiero minęliśmy.
Uwierzyłem w to że nie jestem w stanie jej w pełni zaspokoić, a ja bardzo chciałem ją zaspokoić. Ostatecznie sam zacząłem o fantazjować o trójkącie lub otwartym związku, bo jakoś sobie ubzdurałem że przez to mnie bardziej pokocha.
Przyznałem jej się nawet do tych fantazji niczego nie obiecując, na szczęście do niczego takiego nie doszło, bo wtedy zdradziła mnie drugi raz.

Dlatego nie chcę żeby tutaj pracowała. Moja firma to prawie sami faceci w młodo-średnim wieku, więc wiem że będzie z nimi flirtować.
Ja się nie chcę zwalniać bo pracuję tutaj prawie 7 lat.
Do kadr nie pójdę by jej nie zatrudniali, bo nie wiem jak z nimi pogadać na taki temat.
Próbowałem z nią porozmawiać że się czuję niekomfortowo, ale ona tylko: "nic się nie bój, będzie fajnie, a masz tam jakichś fajnych kolegów? hihihi". Jestem w kropce.

#praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed6c9bfa913fb53fa4e8503
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=========================...............] 62% (145zł/235zł)
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: Czego w sumie się obawiasz? Tego, że będzie flirtować z innymi? Tylko co z tego? Byliście razem niewwyszło wam, każdy żyje swoim życiem dalej. Nawet nie musicie utrzymywać kontaktów.
Odnośnie waszej historii, cóż każdy ma swoje potrzeby, preferencje, fantazje i nie bierz tego do siebie. Ludzie rozstają się z różnych powodów, także z powodu niedopasowania w łóżku.
OP: @ignis84: Wiem, że będzie mi trudno skupić się na wykonywaniu mojej pracy, gdy ona będzie w pobliżu. Wiem, że może to wpłynąć na moją pewność siebie i stres w trakcie oraz po pracy.
Nie żyjemy w idealnym świecie i nikt nie jest w stanie pozbyć się uczuć w stosunku do drugiej osoby na pstryknięcie palca.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź normalnie do kadr. Ja kiedyś zobaczyłem na korytarzu idiotę, którego sam pośrednio zwolniłem w poprzedniej firmie, bo miał niezłe papiery, ale strasznie ściemniał w każdym temacie i był leniwy.

U mnie aplikował na jakieś niskie stanowisko, więc powiedziałem, że ktokolwiek byle nie on, bo zaraz będzie na L4 chodził.

Za to sekretarki wybieramy raczej po zdjęciu, żeby się miło pracowało ( ͡ ͜ʖ ͡)