Wpis z mikrobloga

@inzynier_robert: @xJTG: na fb teraz kazdy artysta, tworca, osoba slawna itd daja tagi blm.
Wczoraj pojawil mi sie czarny kwadrat u chemical brothers i z ciekawości zajrzalem w komentarze. Jedna osoba napisala "ALL lives matter" no i szambo sie wylalo. Ludzie smarujac ja guanem naprawde nie przebierali w slowach, mozgi wyprane jak #!$%@?.
To wszystko jest chore, ale chociaz fajnie sie oglada te kompilacje z dewastacji miast ( ͡°
@IF22I A kto ogląda tvp? Jakoś w dupie mam co o mnie myślą stare baby. Człowiek zniszczony to kiedy prywatna firma cię zwalnia za seksistowskie żarty na twitterze i uprawnia się, że żadna inna cię nie zatrudni. Kiedy ludzie za ten sam tweet nawołują do przemocy wobec ciebie. Co mnie obchodzi co o mnie myśli reżyser wiadomości? Nikt kogo znam i szanuję jego opinię nie traktuje "media publiczne" jako cokolwiek innego niż
@IF22I No ale co to ma do wolności słowa? Ja od początku mówiłem o mojej własnej wolności osobistej a nie o mediach publicznych. Za krytykowanie władzy zwolnią cię z TVP, prawda, ale jakie to ma znaczenie dla mnie? Ja mogę sobie wyzywać władzę ile chcę, ty też. Nikt nas za to nawet nie zwolni z pracy. TVPiS nest problem ale to osobny problem na inną rozmowę