Wpis z mikrobloga

@Garage: U mnie w takiej małej szopie stoi Syrena 105 wujka. Czepiłbym się jej i ją zrobił, ale brak mi doświadczenia, pieniędzy, no i należy do wujka. On nie wiem co chce z nią zrobić, kiedyś jakiś facet chciał ją podobno kupić za 10 tys.(!), a te stwierdził, że to za mało, bo są warte 20(!!!). A to jest zdekompletowany wrak. Ze 3 lata do niej nie zaglądałem, ale nie widać
@Shodan56: Kiedyś stosowano innego typu filtry, z innych materiałów, niekiedy olejowe, Rozmiar miał znaczenie, jego przepływność, teraz jest turbo itp silniki inaczej pobierają powietrze

@Hrabia_Serek_von_Hochland:

Takie auto będzie może i warte 20 tysi, ale tylko dla pasjonata i kolekcjonera ;) Syrena to pojazd, który potrafi się psuć od samego stania. Takie leżakowanie dobrze na nią nie wpłynie ;) Za Syrenę do roboty na pewno nie dałbym więcej jak parę tysi,
@Garage: Według cennika, jaki w Classicauto to auto warte jest 1-1,5 tysiąca złotych. Za 20 tysięcy to ja mogę mieć taką odrestaurowaną, więc chyba musiałoby mnie posrać, żeby odkupić tą za tyle i włożyć jeszcze kasy w odnowę. Wujek myśli, że to drożeje. Według mnie zanim ten wrak zdrożeje do takiego poziomu jaki on wymyślił to prędzej zgnije to do spodu.