Wpis z mikrobloga

Chciałbym pograć każdym typem czołgów, bo nie wiem jaki typ czołgów mi się najbardziej spodoba.
Jestem początkujący. Jakie linie wybrać do arty, czolgu lekkiego, sredniego, ciężkiego i niszczyciela?
#wot #worldoftanks
  • 7
@VirusX: LT: nie polecam francuskich kołowców na początek, dla początkującego zacząłbym od zwykłych lightów z francuskiego drzewka (chociaż w erze kołowców granie zwykłym lightem straciło trochę sens), ewentualnie ruskie
MT: ruskie, włoskie, brytyjskie (maks. do 9 tieru)
HT: ruskie, brytyjskie
TD: ruskie (raczej ofensywne), szwedzkie (kampienie w krzaku na końcu mapy), ewentualnie niemieckie lub brytyjskie
a artą najlepiej nie graj.
@terr0r_dr0ne: nie zachęcaj nikogo do grania lightami na start bo to najtrudniejsza i najbardziej wpływająca na grę linia. Niedoświadczony gracz w czołgu lekkim w przypadku gdy przypada tylko jeden lub dwa czołgi lekkie na stronę rujnuje bitwę całej reszcie.
@VirusX: Po rebalansie HP 5 i 6 tiery stały się bardzo przyjemne. Ciężki - KV-1, aczkolwiek możesz też robić amerykańskie HT i zatrzymać się na królu 7 tieru, czyli T29. Średni z haubica - Pz IVh. Normalny średni - T-34 najlepiej na dziale 57mm lub T-34-85. TD z wieżą - wolverine lub Jackson. TD bezwieżowy - SU-85 lub SU-100 na dziale 122mm wymiata. Lekkich lepiej nie ruszać będąc początkującym, ale jeśli