Wpis z mikrobloga

Patrzcie na to. To przykład co skrajności robią z ludźmi. Wypalają ludziom szare komórki odpowiadające za instynkty samozachowawcze. Problem w tym że progresywne skrajności mają taryfę ulgową, ponieważ z intencji pochodzą ze szlachetnych pobudek. Ale to co tutaj się wydarzyło to jawne prześladowanie własnego dziecka.
Chore i przerażające.
#usa #protest #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazpodludzi
Mikka - Patrzcie na to. To przykład co skrajności robią z ludźmi. Wypalają ludziom sz...

źródło: comment_15912285296CsCcJqyS1xjIND62UIDg7.jpg

Pobierz
  • 17
@dzapanisko: Baba ma tak sprany beret, że wrzuciłaby wpis, żeby tego morderstwa nie przypisywać czarnej społeczności, którą wspiera i szanuje, osobie która to zrobiła wybacza bo doprowadził do tego systemowy rasizm oraz środowisko, na koniec podziękuję za wsparcie i wstawi emotykon złożonych dłoni z jakiś pseudo religijnym pierdem, że módlcie się i żeby nienawiść wami nie kierowała, z Bogiem
@R2D2_z_Sosnowca: @Mikka: @dzapanisko: #!$%@?. Ja właśnie tak wychowuje dzieci, mówię im cały czas, ze są uprzywilejowane i lepsze od innych(bo są).

Budowanie pewności siebie i pewności o własnej zajebistosci jest bardzo istotne w dzisiejszych czasach. Sam na pewności siebie wygrywałem najlepsze kontrakty i rozkręcałam biznes, mimo ze konkurowałem z osobami, które merytorycznie były lepsze.