Wpis z mikrobloga

Jeszcze rozumiem sprzedawanie tekstur czołgów albo paczki z dodatkową muzyką do gry, ale sprzedawanie przemówień, które są w sumie dostępne za darmo na necie to już jedno wielkie XD.
Czasem się zastanawiam, czy w tym Paradoxie nie jest im wstyd wydawać takie gówno i sprzedawać je za 18 złotych?

#hoi4 #paradox
Masterpolska94 - Jeszcze rozumiem sprzedawanie tekstur czołgów albo paczki z dodatkow...

źródło: comment_1591264618srbomhyyIhpGOxuYT1YPua.jpg

Pobierz
  • 30
@Masterpolska94: @D3v0: @HetmanPolnyKoronny:
To nie pierwszy przypadek że szwedzkie EA sprzedaje jakieś ogólnodostępne dzieła z domeny publicznej jako DLC - do CK2 dorzucili e-booka z "Pieśnią o Rolandzie", a do EUIV "Sztukę wojny" Sun Tzu, "Bogactwo narodów" Adama Smitha i "Zdrowy rozsądek" Thomasa Paina - w przypadku Europki to już jest o tyle perfidne że te trzy e-booki mają takie same nazwy jak DLC (Art of War, Wealth of
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@void1984: Myślę, że tak zrobią.
CK3 będzie pewnie jeszcze bardziej wykastrowany z zawartości niż CK2.
Ceny dodatków też pewnie zwiększą i będą wydawać ich jeszcze więcej. Jeden dodatek z CK2 podzielą na dwa i cyk 20$.

Dlatego ja dodatki od Paradoxu kupuję zawsze wtedy kiedy są największe przeceny. Patrząc na ilość zawartości jaką oferuje przeciętny dodatek, to one nawet nie są warte tyle ile na przecenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kexus512: Według mnie widok 3D w grach Paradoxu wychodzi na plus. W moim przypadku właśnie te gry Paradoxu na Europa engine były mniej czytelne. Plus był jednak taki, że działały o wiele szybciej niż te na Clausewitz.
Paradox powinien po prostu dać możliwość przełączenia się między dwoma trybami mapy (zresztą chyba nawet są mody na płaskie mapy do każdej nowej gry).

Zwyczajnie Clausewitz to jest gówno, a nie silnik. Oni powinni