Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tellet: Grałem i nie jest tak źle, ale też nie jest cudownie. Najbardziej boli optymalizacja, która stoi na bardzo niskim poziomie. Prowadzi to do zastanowienia czy istnieje na świecie komputer zdolny od samego początku do samego końca utrzymać w stałej prędkości rozgrywkę na największej galaktyce? Bo mi się zdaje, że raczej nie.

Błędy też się zdążają, ale jak na razie najwięcej problemów miałem z HOI4 i EU4.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Nemeczekes: To jest właśnie ich model biznesowy. Wydać niekompletny produkt, a później kopiować pomysły z modów, często zresztą bardzo nieudolnie. Przy każdym dodatku zawsze są jakieś błędy, które w produkcie za taką cenę nie powinny się pojawić.

@japator: I tak czasem robię, gdy chcę samodzielnie sprawdzić czy nowe DLC jest warte zakupu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tellet: Oni mają zdanie graczy głęboko w dupie, bo wiedzą, że i tak kasa z DLC i skórek będzie płynąć.
Żeby coś się zmieniło to gracze musieliby zagłosować swoimi portfelami, a Paradox zmienić silnik na taki pasujący do dzisiejszych czasów.
  • Odpowiedz
@Masterpolska94 Ja tam bardzo lubię oglàdać jak w zakresie gier firmy oferują coraz biedniejszy produkt, cały czas ktoś przekracza poprzeczkę a ja chcę zobaczyć kiedyś tego granicę. Środowisko graczy to w większości tępi idioci którzy kupią produkt niezależnie od opinii jaką w niedawnym czasie uzyskała firma.

Na przykład blizzard zapowiada diablo immortals, wybucha potem jakaś afera z hong kongiem. Blizzard wydaje wc3 który został wyprodukowany po najmniejszej linii oporu, na #!$%@?, reklama
  • Odpowiedz
@Masterpolska94 mnie w tych częstych dlc do europki wkurza co innego. Za każdym razem zabija większość modów i trzeba czekać az ich twórcy te mody zaktualizują (albo i nie).
Na szczęście to dlc ma ponoć być ostatnie więc może nie będzie już później takiej tragedi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dziadekmietek: Nie, bo jak sama nazwa wskazuje są tylko przemówienia Aliantów. Wątpię też, żeby kiedykolwiek jakieś przemówienia państw Osi się pojawiły, a zwłaszcza Adolfa. Trzeba wziąć pod uwagę to, że dzisiaj panuje ogromna paranoja na punkcie Nazizmu, a wychwala się za to Komunizm.
Wystarczy zauważyć, że pojawiły się przemówienia Józka, który brutalnością nie ustępował, ale był po stronie zwycięzców, więc dużo grzechów mu odpuszczono.
Już sam brak swastyki w tej grze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FuzzyWuzzy: Niestety jest to prawda i jak już napisałem najlepiej, gdy gracze głosują portfelem. Problem jest jednak w tym, że rzadko to robią i pozwalają firmom odwalać takie coś jak Paradox.
No i głównym problemem są fanboye Paradoxu, którzy będą bronić tej firmy, bo przecież "Paradox to małe i biedne studio".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kiper602: Również mnie to mocno irytuje, ale niestety nie da się z tym wiele zrobić. Najlepiej by było, gdyby zaufani twórcy modów mieli wcześniejszy dostęp do dodatku w celu przystosowania moda do nowej wersji.
  • Odpowiedz