Wpis z mikrobloga

Ale teść dał się wystukać telewizji #canalplus która wprowadza w błąd seniorów:) W styczniu podpisał umowę na kolejne 24 miesiące z usługą multiroom. Była promocja na dekodery. Mieszkał jeszcze w starym mieszkaniu i dopiero po odbiorze nowego miał zgłosić się po ich odbiór. Sprzedawca zapewniał, że będą na niego czekać i będzie mógł je odebrać nawet za kilka miesięcy. Jaka była mina tego staruszka gdy w punkcie obsługi powiedziano mu że miał czas do końca miesiąca w którym podpisał aneks a teraz to może mieć ale z "miliony monet" Oczywiście aneks jest ważny i dostał kolejne 24 miesiące umowy w gratisie:) Dzięki @Canalplus że go tak urządziliście. Mam ubaw po pachy. Do tego jeszcze dziadzio próbował pisać reklamacje ale też ją odrzucono. Jesteście MEGA!

#canal #canalplus #cyfraplus #cyfra
  • 33
  • Odpowiedz
Ja bym chciał mieć jasne warunki. A tam umowy są celowo zagmatwane, żeby wprowadzić klienta w błąd, w sensie, żeby spodziewał się lepszej usługi niż jest oferowana.


@2giekonto: ja bym chciał mieć jasne prawo podatkowe, ale to celowo jest tak zagmatwane, żeby człowieka udupić ¯\_(ツ)_/¯
Umowa jest do ogarnięcia tylko trzeba chcieć ją przeczytać.

Wiadomo, że łatwo nie ma, ale takim tekstem może się usprawiedliwiać każdy złodziej. Na pewno taka praca
  • Odpowiedz
@insert_table81 Mojej babci pewna firma, która słynęła z tego z podszywała się pod Telekomunikację S.A. chciała wcisnąć rachunek na telefon stacjonarny. Sęk w tym że babcia od dawna już nie miała stacjonarnego a tym bardziej u tego operatora. Jak zgłosiła się na infolinię to pani (z małej litery bo bez szacunku dla takich osób) stwierdziła że babcia na pewno podpisywała umowę tylko pewnie jej się zapomniało. Babcią nie zapłaciła oczywiście a potem
  • Odpowiedz
@ElCidX: dopóki sprzedawca ma prowizje od sprzedaży, dopóty będzie im się opłacało łapać frajerów k maksymalizować zyski.

Dobrze, że teraz wystartowała VOD od C+ z przejrzystymi umowami.
  • Odpowiedz
@RubinWwa: doktorat to jest potrzebny do napisania takiej umowy zgonie z literą prawa. Analogicznie jest z językami obcymi. Tekst czytany łatwiej zrozumieć, trudniej wysłuchać a najtrudniej samemu napisać.
  • Odpowiedz
@insert_table81:
Nie rozumiem dlaczego nie pojawił się po dekoder po podpisaniu umowy. Salon był na innym kontynencie? Pewnie czekał na niego jakiś czas, aż ktoś się wkurzył i je zwrócił na magazyn. Sam stworzył problem z prostej sytuacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@insert_table81: Widoczne teść musiał nie przeczytać umowy, nie pierwszej stronie jest tabelka gdzie są wszystkie informacje. O dziwo bezpieczniej jest przedłużać umowę przez tel niż w punkcie
  • Odpowiedz
@utede: Od jutra wszystko nagrywam. Szanowny @utede to nie jest tak. Jako klient od lat mogę oczekiwać zwyczajnej uczciwości. Sorry, będę reagował na takie sytuacje pomimo, że chodzi o 200 PLN Czyli coś, co mam za godzinę pracy. Dziś ja jestem w wieku 39 lat, jutro może jak dożyje będę ich miał 64. Dla wielu starszych ludzi Firma z którą się związali znaczy więcej niż opinia najbliższych. Zobacz przykładowo TP Do
  • Odpowiedz
@lilskii: Dziękuje Mirku, poradzę sobie:) Jestem z Wami od kilku lat, na F.B. posiadam kilka kont, na Youtube dużo sub:)
Mnie nie zależy, dziadkowi wybudowałem dom więc ma czym się zająć. Wale ich. Bardzo, bardzo, Tobie jednak dziękuje, za propozycje pomocy! Jeżeli coś będziesz potrzebował, pisz śmiało. Postaram się pomóc. Pozdrawiam Cię serdecznie!
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: "Pacze" wieczorem na ten twój obrazek (Jaworowicz) i jeszcze bardziej mi się podoba:) Historia mojego awatara jest tak długa, że nawet najwięksi "NOSACZE" jej nie pamiętają. Wybierając AWATAR podobała mi się ta brzydka małpka. Wtedy nie była znana z... :) :Lubię brzydkie zwierzątka i tak zostało. Teraz jestem uważany za NOSACZA i jestem z tego dumny:) Nie zamierzam go zmieniać, mimo jego obecnego znaczenia. Uważam, że jest super. Ja nie
  • Odpowiedz