Wpis z mikrobloga

@ccTV równie dobrze moge ci pokazać zdjęcie Angeliny bez makeupu a ty napiszesz że wygląda jak jakaś zwykła karyna co absolutnie nie zmienia faktu że miliony facetów uznało ja za totalną seksbombę. Teraz idź do tych facetów i powiedz im że się mylą bo tylko naturalne piękno się liczy xD
Z fartem przegrywie, nie odpisuj bo nie chce mi się z toba dyskutować
Pobierz
źródło: comment_15913585700tYY5FpH7wiFBOsXBMcPnd.jpg
równie dobrze moge ci pokazać zdjęcie Angeliny bez makeupu a ty napiszesz że wygląda jak jakaś zwykła karyna co absolutnie nie zmienia faktu że miliony facetów uznało ja za totalną seksbombę.


@richardmanson: Mało to jest miarodajne, bo spermiarze ocenią w superlatywach każdą kobietę, nawet taką mniej urodziwą. Angelina tutaj, np. mało korzystnie wyszła, bo ma wielki nochal i napuchniętą mordę.
. I jeszcze mi wpierasz tok myślenia jakiegoś przegrywa. Dobra nie szczekaj już piesku więcej, bo nie mam ochoty zniżać się do poziomu dyskusji debila, bo pokonasz mnie doświadczeniem.


@ccTV gdy brakuje ci argumentow ale nie masz co napisac( ͡° ͜ʖ ͡°)
@richardmanson no ale bycie seksbombą nie polega tylko na byciu ładnym. To styl, pewność siebie, sposób poruszania się, mówienia. Zazwyczaj taka osoba ma coś magnetycznego w sobie i taka właśnie jest Angie i to ja wyróżnia spośród wielu innych pięknych ale nie wbydzajacych aż takiego zaciekawienia kobiet.