Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mam 18 lat, moja dziewczyna 16. Jesteśmy ze sobą od kilku miesięcy, ze sobą mieliśmy wiele "pierwszych razów", jestem w niej bardzo zakochany. Czy to dziwne, że chciałbym już mieć z nią dziecko i później jej się oświadczyć?
#milosc #zwiazki #problemy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eda9302812485f6842b9b11
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[=====================================...] 94% (220zł/235zł)
  • 28
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Nie jest to dobry wiek na zakładanie rodziny. W ciągu kilku najbliższych lat zmieni się twoja "wartość rynkowa". Twoja kobieta też się zmieni i zmienią się jej priorytety oraz wymagania względem faceta. Jeżeli zamiast robić studia, ogarniać sobie dobrą pracę i po prostu żyć, zajmiesz się pieluchami, dużo stracisz w oczach swojej kobiety i po prostu zostawi cię dla faceta, który umie o siebie dobrze zadbać. A ty zostaniesz z alimentami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Najpierw conajmniej 2 lata mieszkania razem kiedy oboje jesteście po zakończonej edukacji i gdzieś stabilnie pracujecie to wtedy EWENTUALNIE można myśleć o zaczęciu "zabawy w dom".

W inny przypadku to proszenie się o kłopoty i bolesny (także dla dziecka) rozwód.
  • Odpowiedz