Wpis z mikrobloga

porównujesz wykop do państwowej telewizji?


@penknientyjerz: też tu się zleciało trochę patałajstwa z powodu wyborów i tęgą propagandę robią, ale tak zawsze tu przed wyborami było. Najwięcej w polityce się udzielają konta powstałe mniej niż 2 lata temu( ͡° ͜ʖ ͡°)
różnica taka, że każdy może tutaj się wypowiedzieć a w tvp nie


@penknientyjerz: ale zawsze w TVP ja się nie mogłem wypowiadać, taka wolność w telewizji jest xD

Nie ma co porównywać. Ja mam 2 lata i 2 miesiące, ale fart ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@penknientyjerz: jeszcze nie znalazłem, że walisz propagandę, fakty trochę się nie kleją, zwracam na to uwagę to jeszcze mnie też nie
Teraz w tvp nie usłyszysz zróżnicowanych opinii człowieka z ulicy


@penknientyjerz: wcześniej też nie( ͡° ͜ʖ ͡°)

rono eksperckie to dziennikarze z pisowskich mediów. Kiedyś takiego syfu nie było.


@penknientyjerz: nie było pisowskiego syfu, ale dalej był syf( ͡° ͜ʖ ͡°) Kraśko nawet mówił jaki wybór mamy( ͡° ͜ʖ ͡°)
w ogóle ciekawe zjawisko, z partii politycznych tylko pis potrzebuje opłacanych trolli,


@penknientyjerz: skąd wiesz, że tylko im płacą?( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo chyba nie powiesz, że opozycja opłaca 3/4 wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@penknientyjerz: tyle to nie, ale tych najbardziej aktywnych chyba tak

to masz krótką pamięć


@penknientyjerz: ja mam chyba lepszą pamięć od większości wyborców obecnych, bo wiem
@Kaczypawlak: afera rywina, wielka afera na całą polskę z potężną komisją śledczą a chodziło o 60 milionów złotych, teraz minister z bratem przytulili 200 milionów czyli 10% tego co tvp dostało od dudy i premier chce mu dać największy order.

Jak stawiasz znak równości między rządami po a pis to ja kończę dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
afera rywina, wielka afera na całą polskę z potężną komisją śledczą a chodziło o 60 milionów złotych, teraz minister z bratem przytulili 200 milionów czyli 10% tego co tvp dostało od dudy i premier chce mu dać największy order.


@penknientyjerz: a wiesz, że jest coś takiego jak inflacja? Ponadto zapewnili sobie bezkarność przez odpowiednie ustawy, a u nas też awansowano ludzi po tragedii w Smoleńsku, na przykład z BOR, rzekomo odpowiedzialnych
@Kaczypawlak: Problem w tym, stare błędy i wpadki po zapamiętane są w taki sposób, że teraz swobodnie porównuje się je do giga głędów pisu. Skala gówna jest nieproporcjonalnie większa na stronę pisu, ale ludzie dalej piszą "a za peło to tamto.."
Problem w tym, stare błędy i wpadki po zapamiętane są w taki sposób, że teraz swobodnie porównuje się je do giga głędów pisu. Skala gówna jest nieproporcjonalnie większa na stronę pisu, ale ludzie dalej piszą "a za peło to tamto.."


@penknientyjerz: ja jestem wrogiem PO od ich pierwszej kadencji, cofniemy się do lat 2008-2015 a to była żenada, Jarosław wjechał w nich jak masło i zobacz jak kraj zdemolował, a sami
Ja nie jestem fanem zbytniego oceniania partii przez pryzmat pojedynczych posłów.
Partią rządzi kilka osób, które są odpowiedzialne za wszystko reszta w większości to takie same barany czy to w pis czy po. Szefostwo każe skakać to oni pytają jak wysoko.

Chociaż jak słucham ostatnich wypowiedzi pisowców na temat opozycji lub jak zaciekle bronią szumowskiego i czytam twittera to wydaje mi się, że są kilka poziomów niżej niż reszta