Wpis z mikrobloga

@bthzz: Ta A4 to jest jeden #!$%@? żart XD W wielu miejscach asfalt był już tak #!$%@?, że fizycznie nie dało się już przejechać, więc wpadli na genialny pomysł, a mianowicie na niektórych odcinkach po prostu #!$%@? oba pasy i puszczają na zwężony przeciwległy XD

Brak awaryjnego, asfalt w takim stanie, że gdyby nie słupki to wolałbym jechać poboczem, ale #!$%@?, nazywajmy to dalej autostradą, żeby móc pobierać opłaty viaTOLLem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@bthzz: pod Szczecinem jest to samo, Niemcy zbudowali jako drogę tymczasowa na czas budowy autostrady a u nas zostało na stałe xd
  • Odpowiedz
@Tuff: Dokładnie ta, najgorsze jest w tym to, że jeszcze zjeżdżać na prawy nie chcą jak ich chcesz ominąć. Co niektórych trzeba prawym brać, bo Ci nie zjedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misiekmr: No chyba raczej nie XD teraz to po stronie niemieckiej są patatajki, zapadanie jezdni i nieskończona wymiana kanalizacji. Już nie mówiąc że z oszczędności wyłączają sygnalizację i oświetlenie po zmroku nawet w zimę na skrzyżowaniach.
  • Odpowiedz
@Przybruw: jechałem tamtędy dwa razy, drugi raz był ponad 10 lat temu bo naiwnie myślałem, że autostrada jest zrobiona w obu kierunkach. Od tamtej pory wolę nadrobić 100km niż jechać tym czymś :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bthzz: raz tym czymś jechałem, bo drogą tego nazwać nie można. To powinno być zamknięte w #!$%@?, dopóki nie wyremontują. Jechałem i płakałem nad tulejami i drążkami kierowniczymi, horror.
  • Odpowiedz