Wpis z mikrobloga

@tallman: Byłem widziałem. Jeden z momentów zapadł mi w pamieć. Poznałem Kubańczyka - lekarza. Okazało się że często pracował z Polakami w ramach projektu "Lekarze bez granic". Pokazał nam fajny bar, spytał czy mamy ochotę na koktail. Powiedziałem pewnie, więc zamówił 3 (Dla mnie, dziewczyny i mojej koleżanki). Bylo nas pięcioro wraz jego żoną.
Dopiero po minucie doszło do mnie że płacimy w CUC (czyli walucie dla turystów) i dla niego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tallman: @regis667: naprawdę nie rozumiem tego, tak samo jak nie rozumiałem gdy oglądałem te filmiki bez planu z Wenezueli: gość w kółko powtarza, że zarabia się (przykład) miesięcznie $10, a zakupy w markecie na tydzień kosztują $20. No to jakim cudem ci wszyscy ludzie jakoś tam żyją i cośtam robią? No nie pojmuje faktu, że koszt utrzymania jest większy niż przychody, a jednak ludzie tam jakoś dają radę.
@tallman: Zrób materiał o bezdomnych w USA. Kuba przed rewolucja była biedna i skrajnie nierówna.

Cześć i chwała Che Guevarze i Fidelowi Castro, ze wyrwali naród kubański z niewoli amerykańskiego kapitalizmu.