Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki - na początku lockdownów zaopatrzyłem się w konsolę (xbox one s), i przegrałem parę gier, które od lat za mną chodziły. Zdecydowanie najbardziej podeszła mi z wszystkiego seria Bioshock (kupiłem cały pakiet). Polecicie coś w podobnych klimatach, i dobrze zrobioną historią single player?

Chyba najbardziej mi podszedł Bioshock Infinite - Burial at the Sea, potem Bioshock II, Infinite i Bioshock I.

#konsole #gry #bioshock
  • 14
@GaiusBaltar: No to dla mnie całość Mass Effect to jedno z lepszych doświadczeń growych w życiu. Pierwsza część trochę się już zestarzała jeśli chodzi o mechaniki i graficznie oczywiście też i trochę za dużo tam mikrozarządzania, ale myślę, że warto.
Bioshock infinite przeszedłem niedawno i zrobiło na mnie też bardzo duże wrażenie. :)
@Nale: Jeśli nie przeszedłeś DLC Burial At The Sea, to szczerze polecam. Podstawowy Infinite był bardziej liniowy niż Bioshock I i II, i miał parę ograniczeń gameplay'u w stosunku do pierwszych dwóch. W tym DLC zdecydowanie jedno i drugie poprawili. Szkoda, że nie zrobili z tego pełnej gry, tylko dwa relatywnie małe dodatki.
@GaiusBaltar: Bardzo się cieszę, że Ci się spodobało :)
Właśnie ze względu na historię i to jak prowadzone są relacje z załogą można wybaczyć niektóre niedociągnięcia i to, że nie są to już najnowsze gry. Dla mnie to jest zdecydowanie jeden z najważniejszych tytułów, kiedyś jeszcze przejdę, chociaż to zajmuje kawał czasu.