Wpis z mikrobloga

@PrzewodniG: @Efremz: @qeni:

Panowie no to świetnie to jest nas już 4. Plus Efremz kogoś znajdzie.

Poziom rozrywkowy, będziemy grać dla przyjemności. Tak wiec bez obaw.

Musimy znaleść jakiegoś Orlika. Widzę ze jest zainteresowanie to dziś rozeznam się w temacie gdzie można boisko wynająć za małe pieniądze albo darmowo i pograć.

Jeśli znacie jakieś miejsca wpisujcie śmiało.
@TenTypSeba: ja moge pograc czasami, ale od razu podkreslam ze kalecze:) O orlikach nie bede sie wypowiadal bo ostatnio gralem pewnie z 5 lat temu. Na zabiance przy jakiejs szkole niedaleko Ergo, na arkonskiej przy szkole - pan wozny dawal klucze, na kolobrzeskiej niedaleko dobrowszczakow tez przy szkole, na strzyzy kolo wiaduktu pkm tez przy szkole.
@abuzab: @Efremz: @Brzydziol: @PrzewodniG: @qeni:

Dziś postaram się obczaić kilka z tych boisk co mi podesłaliście. Wymagań dużych nie mamy, byle było dostępne i nie za duże.
Fajnie, że zebrało się nas już 6.
A pytanie do Was panowie w jakim wieku jesteście? Tak z ciekawości pytam. Ja mam 26 i niestety kondycja nie najlepsza, ale tak jak mówiłem gramy dla rozrywki, więc zero spiny :)
@PrzewodniG: @Efremz: @Brzydziol: @abuzab: @qeni:

Panowie, byłem wczoraj na kilku orlikach:

1. Kołobrzeska - boisko ogólnodostępne. Nie trzeba się zapisywać, jak jest wolne można grać.
zdjęcie

2. Jagiellońska - tutaj mamy dwa boiska ogólnodostęne. Nie trzeba się zapisywać, jak jest wolne można grać.
zdjęcie

3. Szyprów - tutaj można wynająć boisko tylko dla siebie. Kontakt - sekretariat szkoły.
zdjęcie

Czy chcielibyście spotkać się np. w niedziele albo
@TenTypSeba: ja 25 lat. Niedziela mi pasuje (poniedziałek w sumie też, ale w niedzielę pewnie boiska będą wolne od treningów, jeśli ktoś na nich coś organizuje w ogóle). Może bym zaciągnął 1 znajomego też