Wpis z mikrobloga

@Zaniepokojona_kasjerka_z_Zabki_1: "Dżesika", to chyba najbardziej #!$%@?ąca postać w całym uniwersum. Jej zachowanie w stosunku do facetów, zwłaszcza do Diego, i Justina. Kurde ja wszystko rozumiem, ale chodzić do łóżka z kimś pod pretekstem kontrolowania go, to dla mnie wielkie XD. Ja rozumiem 21 wiek, kobieta nie jest niczyją własnością, ale dla mnie takie zachowanie to moralne zero. Szkoda mi Justina, że umarł, ale przynajmniej się uwolnił od tej okropnej baby.
@Lubar: Wiedziałem że wejście tutaj na taga po odcinku e04s06 zespoileruje mi za dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°) trudno wiem tyle że Justin nie żyje. Wrócę tu jak skończę sezon bo jest całkiem nieźle zrobiony a szkoda jeszcze więcej się tu dowiedzieć plot twistów.
Btw. pierwszy sezon był zrobiony zajebiście i myślę że twórcy pierwszego sezonu "13 reasons why" nie spodziewali się że ten serial dostanie tak
@josedra52: Oj tak. Miałem ochotę ją zabić, za to jak się zachowywała. Jeszcze kurde scena, już po śmierci Justina, kiedy Diego pyta się Dżesiki czy może razem się będą smucić, a ona wtedy wyskakuje z tym swoim głupim uśmieszekiem. Niby nic nie powiedziała, ale wiadomo to Jessica, i z jej mimiki idealnie się wszystko dało wyczytać.