Wpis z mikrobloga

@adultowo:

wolicie mieć w związku styl a'la tradycyjny tj. kobieta z mężem dzielą się obowiązkami, gdzie kobieta wykonuje stereotypowo-kobiece rzeczy, a mężczyzna męskie, przy czym ona pracuję, czy stricte tradycyjny, a może związek partnerski?

Najsensowniej to pozwalać każdej ze stron robić to co lubi, albo w czym jest lepsza. Dlatego głupotą jest zmuszać dobrze zarabiającą osobę do zostawania w domu, a osobę która nie potrafi gotować do gotowania.
Jeśli zrobienie czegoś
@kt13: Rozumiem Twoje podejście, niemniej jaki styl Ty byś preferował? niektórzy lubią, aby kobieta była względnie stereotypową kobietą, a mężczyzna od rzeczy technicznych itp
@adultowo: ja jestem kobietą :) mój facet jest typowo od rzeczy technicznych (bo ja się na tym nie znam), natomiast ja gotuję (ja się na tym znam lepiej). Zarabiamy obecnie podobnie, ale niebieski ma własną działalność, więc to jego rozwój jest na pierwszym miejscu, więc gdybyśmy chcieli zakładać rodzinę to ja bym zwolniła tempo swojej "kariery w korpo" na rzecz tego, by on mógł dalej pracować w tym samym stopniu. Takie