Wpis z mikrobloga

@ParanoidBumblebee: ja przeżyłem z 30 par różnych słuchawek od prostych sennheiserów za 80 dyszek po wydziwienia za 250. To są moje pierwsze bezprzewodowe słuchawki i to porażka. Używam Galaxy s8 więc to był naturalny wybór. Aczkolwiek gdybym miał cofnąć czas to soniacze bym kupił. To jest solidna firma jeżeli o dźwięk chodzi. Akg po wielu udanych romansach z ich słuchawkami tym razem zawiodło.

Mi nie chciało ich znaleźć na Macku.

Ps:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArturKa: Mam Note 10+ i nie zauważyłem różnic w graniu z Macbookiem a Note. Po prostu masz już kiepski telefon ¯\_(ツ)_/¯ Jak już mówimy o dedykowaniu to jest to dla serii S10 i Note 10 bo S8 już był kilka lat na rynku kiedy wchodziły te słuchawki więc nikt nie myślał o dedykowaniu dla niego czegokwiek
@ArturKa potwierdzam... Miałem okazję posłuchać ich i stwierdzam, że jakością dźwięku jak dla mnie porownywalne do słuchawek w przedziale cenowym do 50zl i to do niektórych startu nie mają
@matisek2: Już odkryłem czemu tak #!$%@?ą grają - GUMKI. #!$%@? gumki. Potestowałem parę kompletów z moich poprzednich nastu par słuchawek i mogę powiedzieć, że jest teraz bardzo dobrze. Jednak etui ciężko się domyka,
@ArturKa Jestem ogólnie zwolennikiem pianek zamiast ori silikonów na każdych dokanałówkach, ale akurat te, których słuchałem dobrze siedziały mi w kanałach, także wątpię, żeby aż tak źle było ze względu na ori oliwki