Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nizax: W sumie jeszcze przypomina mi się taka, co latało się samolotem z modeliny i strzelało kulkami plasteliny w inne samoloty xd
I jakaś chyba strategia co się prowadziło wojska po kuchni, niestety wszystkie tytuły mi umknęły i tylko takie strzępki pamięci mam
@hlgrckay: ja akurat miałem takie strzępki pamięci z gry happyland gdzie sie grało kólikiem :D I po latach googlowania znalazłem

Samolot i modelina nigdy nic takiego nie widzialem :d

Z wojskiem i kuchnią jedyne co mi się kojarzy to gra z czymś w nazwie w stylu "toybox". Nic nie ma o tej grze na necie. I tam grało się czołgami i strzelało do innych.
Trzeba będzie kiedyś rozkopać stare płytki z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nizax: Spróbuję poszukać czegoś z nazwą toybox, ale mam wrażenie, że to raczej nie to :c
W sumie mam dość sporą kolekcję takich gier z kiosków, cybermychy i tym podobnych, tylko niektóre płyty zapodziały się po szafkach, może też kiedyś się do nich dokopię i sobie powspominam :3
@hlgrckay: no raczej nie to o ile dobrze to zapamiętałaś. Ja z happylandem miałem różne dziwne wizje i mieszało mi się z wieloma innymi grami nic nie związanymi z happyland jak np. fancy pants na przeglądarki xD Także jak masz tak zatartą pamięć o tej grze jak ja o happyland miałem to zastosuj zasadę ograniczonego zaufania haha

Najfajniejsze jest to gdy jeszcze z tymi grami wiążesz fajne wspomnienia i takie rzeczy
N.....x - @hlgrckay: no raczej nie to o ile dobrze to zapamiętałaś. Ja z happylandem ...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Nizax: O, mam parę takich gierek, które mi się kojarzą z jakimś konkretnym wydarzeniem (np. kangurek kao 2 kojarzy mi się z wypadem do miasta wojewódzkiego z mamą i jej koleżanką xd po powrocie w sklepie obok mojego bloku była gazetka z pełną wersją)
Kiedyś chodził mi po głowie pomysł jakiś tematycznych tagów, może w jakieś nieokreślonej przyszłości się to ziści, to będę wołać :3
@hlgrckay: mi kangurek kao kojarzy się z graniem w gry na PS2 za gówniaka (jeszcze zanim do przedszkola poszedłem xd) u kolegi na strychu gdzie było zawsze ciemno i przytulnie :3 I jeszcze to intro PS1 czy PS2 oeesuuu
https://www.youtube.com/watch?v=rdjYk-fle1o
https://www.youtube.com/watch?v=y9Ln-qyvX_I
Chciałbym kiedyś równie mistyczne intro stworzyć dla jakiegoś swojego projektu :D

To w takim razie będę twoim pierwszym obserwatorem tagu ( ͡ ͜ʖ ͡)